VIENO DISKO TRĄŠŲ BARSTYTUVAI

 

FURBO - pirmasis MASCHIO GASPARDO sukurtas vieno disko išcentrinių trąšų barstytuvas, tinkantis tiek trąšoms, tiek druskai barstyti. Dėl savo kompaktiškumo ir mažo svorio idealiai tinka mažos galios traktoriams, kurių darbinis plotis nuo 2 iki 12 m.

Darbinis plotis: 2 - 12 m
Bunkerio talpa: 150 - 500 L
Pakrovimo aukštis: 90 - 100 cm

VULCANO – tai sumažintų gabaritų viendiskinis trąšų barstytuvas, skirtas mažų ir vidutinių sklypų tręšimo poreikiams. Tvirtas, universalus ir kintamos keliamosios galios, idealiai tinkantis naudoti su mažos galios traktoriais. Dėl kompaktiškumo jis puikiai telpa siauruose praėjimuose (pvz., šalia augalų eilių) ir gali tiksliai paskirstyti mineralines trąšas, organinius junginius, organines mineralines medžiagas ir sėklas iki 18 m darbinio pločio.

Darbinis plotis: 18 m
Bunkerio talpa: 500 - 800 L
Pakrovimo aukštis: 100 cm

VULCANO MAXI yra GASPARDO viendiskis trąšų barstytuvas, tvirtas, universalus ir turintis didelę apkrovą, idealiai tinkantis naudoti su mažos galios traktoriais. Dėl kompaktiškumo, kurį sudaro tik 1,5 m plotis, jis idealiai tinka siauruose praėjimuose (pvz., šalia augalų eilių) ir gali tiksliai paskirstyti mineralines trąšas, organinius junginius, organines mineralines medžiagas ir sėklas iki 18 m darbinio pločio.

Darbinis plotis: 18 m
Bunkerio talpa: 800 L
Pakrovimo aukštis: 110 cm