PNEUMATINĖS SĖJAMOSIOS

SOLITAIR

Nesvarbu, ar žemę dirbate įprastuoju, ar tausojamuoju būdu, ar dirbate mažuose, vidutiniuose ar dideliuose ūkiuose su dideliais laukų plotais – Solitair serijos pneumatinės sėjamosios visada lieka itin tikslios ir efektyvios. Sėjamųjų gamoje keletas skirtingų modelių, kad atitiktų įvairiausius optimalios sėjos reikalavimus.

SOLITAIR 8+

NAUJAS MODELIS, PATVARI TECHNOLOGIJA
 
Atnaujinta Solitair 8+ puikiai tinka smulkiems ir vidutiniams ūkininkams, kurie ieško rentabilaus būdo naudoti tiksliųjų pneumatinių sėjamųjų technologiją žemei dirbti įprastu arba tausojamuoju būdu.
 • Dozavimo sistemos pavara mechaninė ir jos nereikia prižiūrėti
 • Ypač tyliai veikianti, išbandyta, mažai alyvos naudojanti orapūtė iš Solitair 25 sėjamosios
 • Išbandyta dozavimo ir paskirstymo sistema su dvigubais lėkštiniais noragėlias, lygiagrečiąja pakaba ir gylio reguliavimo ratais
 • Sulankstomos prieigos grotelės prieigai pagerinti ir dozavimui bei kalibravimui palengvinti
 • Ant Solitair  8+ galima uždėti Solitair 25 priešdygiminius žymeklius ir akėčias. Kompaktiškas akėčias lengva pakelti ir priderinti prie įvairių sąlygų.

SOLITAIR 9 

UNIVERSALI PNEUMATINĖ SĖJAMOJI
 
Solitair 9 pneumatinė sėjamoji gali būti pakabinamos standžios ar sulankstomos modifikacijos arba pusiau pakabinamos sulankstomos modifikacijos, kurios darbinis plotis nuo 3 iki 6 metrų. Kadangi ji gali būti derinama su įvairiais dirvos dirbimo padargais arba naudojama atskirai, ji tinkama naudoti įvairiose srityse nepriklausomai nuo žemės dirbimo būdo.
 • Centrinio dozavimo bloko šešiais akytaisiais diskais galima nustatyti sėjimo normas nuo 1,5 iki 300 kg/ha įvairių rūšių sėkloms sėti.
 • Solitronic ne tik valdo elektrinę sėjimo veleno pavarą, bet ir atlieka kitas valdymo bei stebėsenos funkcijas. Dėl aiškios struktūros spalvinio ekrano bloką lengva naudoti.
 • Sėklų skirstytuvai yra sėklų bunkerio išorėje, tiesiai virš noragėlio strypo. Sėjimo žarnos, besitęsiančios nuo skirstytuvo iki noragėlio, yra vienodo ilgio ir kiek įmanoma trumpesnės, kad sėklos būtų tolygiai paskirstomos.
 • Dvigubi lėkštiniai noragėliai su gylio reguliavimo ratais, ant kurių uždėtos guminės padangos, tiksliai išdėsto sėklas vienodame gylyje netgi keičiantis dirvos sąlygoms. Dvigubų lėkščių gylis reguliuojamas tiksliai netgi esant dideliam darbiniam greičiui.

SOLITAIR 9+

MODERNIZUOTA IR IŠBANDYTA TECHNOLOGIJA
 
Netrukus bus galima įsigyti ne tik naujo modelio Solitair 23 ir Solitair 25 sėjamąsias bei Azurit tiksliąją sėjamąją, bet ir Solitair 9+ pneumatinę sėjamąją. Ji ne tik yra šiuolaikiškos išvaizdos, bet ir gerokai patogesnė valdyti bei naudoti.
Išbandyta dozavimo ir paskirstymo sistema su dvigubais lėkštiniais noragėlias, lygiagrečiąja pakaba ir gylio reguliavimo ratais
Naujas modernizuotas bakas su plačiai atsidarančiu plastikiniu dangčiu pildymui iš didelių maišų palengvinti
Ypač tyliai veikianti išbandyta mažai alyvos naudojanti orapūtė iš Solitair 25 sėjamosios
Integruotas kalibravimo jutiklis teikia galimybę atlikti kalibravimo patikrą tiesiai prie sėjamosios, tad nereikia lipti į traktorių
Sulankstomos prieigos grotelės prieigai pagerinti ir dozavimui bei kalibravimui palengvinti
Ant Solitair  9+ galima uždėti Solitair 25 priešdygiminius žymeklius ir akėčias. Kompaktiškas akėčias lengva pakelti ir priderinti prie įvairių sąlygų.

SOLITAIR 12

DIDESNIS APSĖJIMO PLOTAS

LEMKEN siūlo nuo 8 iki 12 metrų darbinio pločio Solitair 12 prikabinamas pneumatines sėjamąsias tam, kad apdirbtumėte didesnį plotą ir sutaupytumėte.
 

SOLITAIR 23

DIDESNIS LANKSTUMAS SĖJANT BEI TRĘŠIANT

Solitair 23 sėklų ir trąšų bunkerį galima naudoti keliais būdais, dirvai dirbti ir sėti kartu su įvairiais LEMKEN padargais.

Solitair 23 yra Azurit vienagrūdės sėjamosios pošakninio sėjimo priedas, jį taip pat galima naudoti sėjant rapsus ir javus kartu su aktyviosiomis akėčiomis bei pakabinamųjų noragėlių strypu Optidisc 25.

Solitair 23 sukonstruotas kaip injekcinis priekinis bunkeris. Papildomai galima užsisakyti slėgio sistemą. Jis teikia galimybę lengvai dozuoti sėklas ar trąšas iki 500 kg/ha, netgi esant dideliems transportavimo atstumams. Dėl pažangios dozavimo sistemos Solitair 23 turi didelį 1 900 l tūrio baką, nors jo bendras aukštis nėra didelis. Naudojant keturis dozavimo blokus, garantuojamas tikslus sėklų arba trąšų tiekimas. Pasirenkamosios bako svarstyklės teikia operatoriams naujausius duomenis apie einamąjį bako pilnumo lygį ir barstymo normą.

SOLITAIR 25 

UNIVERSALŪS ŽEMĖS DIRBIMO BŪDAI
 
Solitair 25 pneumatinė sėjamoji gali būti pusiau pakabinama ant įvairių LEMKEN dirvos dirbimo padargų jiems optimaliai ir greitai priderinti prie besikeičiančių sąlygų. Priklausomai nuo priešsėlių, sėjomainos, oro ir derliaus nuėmimo sąlygų, pereinant nuo įprastinio prie tausojamojo žemės dirbimo būdo galima gerokai sumažinti sąnaudas.
 • Darbinis plotis nuo 4 iki 6 metrų atitinka esminius visų tipų ūkių ekonomiškos eksploatacijos reikalavimus.
 • LEMKEN Solitair atitinka reikalavimus eksploatacijos be užsikimšimų ir tikslaus sėklų išdėstymo požiūriu.
 • Lygiagretainiu valdomi dvigubi lėkštiniai noragėliai su gylio reguliavimo ratu tiksliai išdėsto sėklas nustatytame gylyje tiek mulčiuojant, tiek dirbant žemę įprastu būdu.
 • Ji teikia galimybę patikimai dozuoti sėklas nuo 0,5 iki 500 kg/ha.
 • Dalinis pločio sekcijos valdiklis yra standartinės įrangos dalis, o dėl naujo integruoto techninės vėžės mechanizmo iš viso nebereikia grąžinti sėklų.
 • Solitair gali būti derinama ne tik su LEMKEN dirvos dirbimo blokais, naudojant trijų taškų pakabinimo sistemą gale taip pat galima pakabinti įvairias sėjamąsias.

SOLITAIR 25

Pneumatinė sėjamoji gali būti pusiau pakabinama ant įvairių LEMKEN dirvos dirbimo padargų jiems optimaliai ir greitai priderinti prie besikeičiančių sąlygų.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!