TIESIOGINĖS SĖJAMOSIOS

GASPARDO ražieninės sėjamosios sėjimui eilutėmis – tai pripažintos patirties ir sukauptų techninių žinių rezultatas, prie kurio per beveik du šimtmečius trunkančią MASCHIO GASPARDO istoriją prisidėjo ištisos inžinierių bei ūkininkų kartos. Šiandien GASPARDO siūlo platų ražieninių sėjamųjų asortimentą, atitinkantį ūkininkų poreikius; asortimentas apima daugybę lengvai pritaikomų gaminių bei daugybę konfigūravimo galimybių, kurių svarbiausias tikslas – geresnė sėjos kokybė, tvaresnė aplinka ir didesnė investicijų grąža. 

Ražieninių sėjamųjų asortimentas apima tiek fiksuoto, tiek sulankstomo rėmo versijų modelius su mechaninio arba pneumatinio paskirstymo sistemomis.

Tai tinkamiausias sprendimas vidutinio dydžio ūkiams, kur pasirenkamas ražieninės sėjos būdas ir kur vietovė yra lygi arba šiek tiek nuolaidi. DIRETTA apima 3 m pločio fiksuotą rėmą ir mechaninę paskirstymo sistemą. Ji yra pusiau pakabinama, pusiau sujungiama su traktoriumi, naudojant dviejų taškų pakabinimo mechanizmą ir šarnyrinę vilkimo siją – taip užtikrinamas puikus manevringumas tiek kelyje, tiek lauko pakraščiuose. Didelės talpos bunkeris – ilgesnis darbo laikas tarp pildymų.

Krovimo platforma, esanti DIRETTA gale, yra pritaikyta produktui lengvai ir saugiai krauti į bunkerį iš didmaišių. Be to, ji teikia galimybę lengvai atlikti mašinos patikrą baigus darbą.

Reikalinga galia: 110 - 150 AG
Darbinis plotis: 300 cm
Tarpai tarp eilučių: 17 - 19 cm
Bunkerio sėklų talpa: 1.260 - 2.090 l

GIGANTE DP PRESSURE pristato linijinių pneumatinių sėjamųjų, skirtų tiesioginiam javų sėjimui, segmentą. GASPARDO patirties šiame sektoriuje rezultatas - GIGANTE DP PRESSURE, pasižymintis pusiau montuojamu fiksuotu rėmu su dviejų taškų kabliu, kuris yra 3 ir 4 metrų iki 22 eilių sėjamosiose. GIGANTE DP PRESSURE idealiai tinka sėti tokias kultūras kaip javai, sojos pupelės ir rapsai.

Reikalinga galia: 134 - 160 AG
Darbinis plotis: 3 - 4 m
Tarpai tarp eilučių: 15 - 18 cm
Bunkerio sėklų talpa: 1.860 L

GIGANTE PRESSURE yra MACHIO GASPARDO tiesioginių sėjamųjų flagmanas šiame segmente. GIGANTE PRESSURE hermetiškas bunkeris padalytas į du skyrius: 2/3 sėklų ir 1/3 trąšų. Piltuvo forma suprojektuota tokia, kad produktas gali būti tiekiamas į dozatorius net ir važiuojant ant šlaitų, tiek skersinių, tiek ir ant išilginių. Dėl suapvalinto vidaus jį lengva išplauti. Skirstomoji galvutė įrengta išorėje, tad į bunkerį telpa daugiau produkto. Be hermetiško bunkerio ir išorėje esančios skirstomosios galvutės GIGANTE PRESSURE pasižymi ir labai žemai esančiu svorio centru, todėl mašina išlieka manevringa ir stabili sėjant ant labai stačių šlaitų.

Reikalinga galia: 180 - 200 AG
Darbinis plotis: 4 - 6 m
Tarpai tarp eilučių: 15 - 18 cm
Bunkerio sėklų talpa: 1.860 - 2.240 L