GRASS-ROLLER

Tvirtos konstrukcijos volai efektyviam darbui pievose

HE-VA Grass-Roller darbinis plotis - nuo 2,90 m iki 9,50 m, todėl jis patenkina tiek mažų, tiek didesnių ūkių poreikius. Grass-Roller tankinimo volai yra tvirti ir sunkūs užtikrinantys efektyvų darbą pievose. Hidraulinis lankstymas užtikrina saugų ir greitą perėjimą iš transportavimo į darbo poziciją.

HE-VA Grass-Roller yra su laisvai judančiomis volų sekcijomis, o svorio perkėlimo sistema užtikrina, kad svoris būtų perkeltas iš vidurinės dalies į šonines dalis. Tai suteikia volui galimybę sekti lauko kontūrus ir suslėgti dirvą tolygiu slėgiu per visą volo darbinį plotį.

Operatorius gali lengvai sureguliuoti svorio perkėlimą naudodamas traktoriaus hidrauliką, atsižvelgiant į dirvožemio sąlygas ir vandens kiekį vole (jei naudojamas paprastas lygus volas), tokiu būdu yra išlaikomas volo darbo efektyvumas.

Grass-Roller galima montuoti su 3 skirtingais žiedų tipais. Užpylus plieninį lygų volą vandeniu, Grass-Roller svorį galima padidinti iki 70 proc., o tai prisideda prie dar efektyvesnio ne tik pievų sutankinimo, bet taip pat ir išdirbto lauko.

Grass-Roller turi daugybe papildomos įrangos - pasirinkite įrangos paketą, atitinkantį Jūsų poreikius

Grass-Roller komplektuojamas su labai dideliu papildomos įrangos pasirinkimu, kuris patenkina įvairius šiuolaikinio žemės ūkio poreikius. Be 5 skirtingų įrenginių paketų, taip pat yra daugybė papildomos įrangos, kuri tik teigiamai prisidės prie bendro volų efektyvumo.

CAMBRIDGE ŽIEDAI

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Efektyviam savaiminiam valymui. Apvalus profilis draugiškas sudaigintiems augalams. Puikiai tinka grumstų traiškymui ir dirvos privolavimui - tankinimui.

CROSSKILL ŽIEDAI

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Naudojami dirvos tankinimui bei sėklos guolio paruošimui. Efektyvūs naudojant kartu su lyginimo lenta, taip pat esant labai drėgnom oro sąlygom, nes kas antras išsidėstęs didesnio diametro žiedas neleidžia blokuoti mašinos.

 

PLAIN ŽIEDAI

 

Paprastas žiedas dažniausiai naudojamas pievų priežiūrai. Užpildžius vandeniu, svoris padidėja ir jis tampa labai efektyvia sutankinimo priemone.

Turite klausimų? Susisiekime!