KARJERA

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ

Mes norime kurti vertę! Ir klientams. Ir darbuotojams. Tiek žemės ūkio, tiek statybos ir miško sektorių versle!

Nuo profesionalios konsultacijos iki saugios verslo investicijos, kad rytoj būtume geresni (-ės) ir sėkmingesni (-ės) nei vakar. To siekiame puoselėdami ir stiprindami verslą  bei vieni kitus.

Danish Agro įmonių grupės pagrindas  - bendradarbiavimas. Mes tikime, kad kartu esame stipresni - nuo šios minties prasidėjo mūsų verslas ir tai tebėra mūsų kertinė vertybė.

Įmonių grupėje tarptautiniu mastu dirba augiau nei 5000 skirtingų sričių ir kompetencijų darbuotojų. Tai – mūsų ateities varomoji jėga. Jie/jos garantuoja skaitmenizacijos diegimą bei ekologijos standartų palaikymą,  padėdami klientams augti.

UAB Baltic Agro Machinery – tarptautinė kompanija, 22 metus sėkmingai atstovaujanti patikimus technikos gamintojus ir partnerius, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui. Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine ir miškų technika, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas.

Baltic Agro Machinery didžiuojasi šaunia, motyvuota ir atkakliai užsibrėžtų tikslų siekiančia komanda.

Mes stipriname kompetencijas

Mūsų darbuotojai (-os) - vertingiausias mūsų įmonės turtas. Jų žinios itin svarbios priimant sprendimus, kuriančius vertę klientams. Todėl Danish Agro įmonių grupėje daugiausiai dėmesio skiriama darbuotojų asmeninių bei profesinių kompetencijų ugdymui.

MES KURIAME PASITENKINIMĄ DARBU

Danish Agro įmonių grupėje puoselėjame darbo ir laisvalaikio gyvenimą, siekiame sukurti geriausią motyvacijos sistemą. Kartu kuriame ir puoselėjame bendruomenę, kurioje gera dirbti ir džiaugtis pasiekimais.

MES TOBULĖJAME KARTU 

Po vieną  galime daug, bet kartu - daugiau. Savo klientams norime būti pirmu pasirinkimu ir geriausiu partneriu, todėl bendradarbiavimas yra būtinas – tarp kolegų, klientų ir tiekėjų. Danish Agro įmonių grupėje puoselėjame glaudų bendradarbiavimą, kurdami geriausius rezultatus tiek lokaliai, tiek tarptautiniu mastu.

Domina karjera Baltic Agro Machinery Lietuva?

Siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el.paštu: cv@ba-machinery.lt
 

Siųsdami savo CV sutinkate, kad Jūsų CV bus įtrauktas į mūsų vidinę CV duomenų bazę, kur bus saugomas 1 m. nuo gavimo dienos, tikslu pasiūlyti dalyvauti atrankoje ateityje. Bet kokia pateikta informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Užtikriname, kad Jūsų duomenys bus tvarkomi vadovaujantis asmens duomenų apsaugos reikalavimais.