NAUJIENA! HIBRIDINIS KULTIVATORIUS - KORALIN 9

 

Naujasis LEMKEN Koralin 9 hibridinis kultivatorius apsaugo dirvą nuo erozijos ir padidina jos gebėjimą sulaikyti vandenį. Šis kultivatorius – tai diskinio ir noraginio skutikų privalumų derinys ir jis puikiai tinka viso pločio itin sekliam žemės dirbimui. Taip apsaugoma dirva ir jūs galite tikėtis optimalių savo darbo rezultatų.

DIRVOS ATGAIVINIMUI

Auginant tarpines kultūras, atgaivinama dirva ir efektyviai sumažinama dirvos erozija, kurią sukelia vanduo ir vėjas, ypač tose srityse, kurios linkusios į eroziją. Atliekant paviršinį viso pločio dirbimą kultivatoriumi Koralin 9, pavasarį patikimai pakertamos tarpinės kultūros. Didžioji dalis drėgmės lieka gilesniuose dirvos sluoksniuose, kurios nebegali pasiekti augalai.  

Optimaliam pasėlių augimui

Iškart po derliaus nuėmimo pats laikas paruošti pagrindą, iš kurio galės optimaliai augti kiti pasėliai. Koralin 9 pjauna ražieną tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi per visą darbinį plotį greitam mikrobiologiniam skaidymui palengvinti. Tuo pat metu jis labai negiliai įterpia derliaus likučius. Taip palengvinamas tolygus piktžolių bei savaime įsisėjančių augalų sėklų sudygimas ir tuo pačiu sumažinamas išgaravimas, tad vanduo išlieka dirvoje tarpinėms kultūroms augti. 

Ražienai apdirbti

Koralin 9 taip pat puikiai tinka ražienoms apdirbti antruoju akėjimu. Išaugę savaime įsisėjantys augalai ir rapsai pakertami nedideliame gylyje ir tolygiai paskirstomi dirvoje optimaliam natūraliam skaidymuisi palengvinti. Galiniai akėčių virbalai iškelia į paviršių smulkesnes šaknis. Dėl to savaime įsisėjantys augalai, rapsai ir piktžolės sudžiūsta ir yra efektyviai sunaikinamos. Užsikimšimo pavojus yra mažesnis dėl išmanaus horizontalia ir vertikalia kryptimi veikiančių žemės dirbimo segmentų paskirstymo. Priekiniai diskai palengvina noragų įsiskverbimą į dirvą – taip sumažinami traktoriaus traukiamosios galios reikalavimai. 

IŠSAUGOMAS VANDENS BALANSAS

Tarpinių kultūrų auginimas

Pavasarį auginant tarpines kultūras, dirvą paruošiama vėliau sėjamoms pagrindinėms kultūroms. Nepaisant to, tarpinės kultūros siurbia iš dirvos daug vandens, todėl jos turi būti sunaikinamos visame lauke. Dėl paviršinio skutimo kultivatoriumi Koralin 9 išlieka vandens kapiliarai, tad apsaugoma dirvoje esanti drėgmė.

Pirmasis ražienų skutimas

Nuėmus grūdų derlių, dirva praranda daug vandens dėl likusių šiaudų ražienų. Koralin 9 pakerta ražieną nedideliame gylyje ir sudaro idealias sąlygas savaime įsisėjantiems augalams augti. Šiaudų ražienos nebesiurbia vandens iš dirvos ir iš jų visame lauke sudaroma danga, apsauganti dirvą nuo erozijos. 

Antrasis ražienų skutimas

Koralin 9 ir toliau padeda išlaikyti vandens balansą dirvoje antrojo ražienos skutimo metu. Savaime įsisėjantys augalai ir piktžolės patikimai sunaikinamos po akėjimo ir vandens kapiliarai atkertami prie pat dirvo paviršiaus, kad būtu užkirstas kelias jų iškilimui.

SVARBIAUSI FAKTAI

Horizontaliai veikiančių noragų sekcija
organinei medžiagai negiliai pakirsti

 

15 mm storio koja
su automatine apsauga nuo perkrovos ir greitojo keitimo sistema

Platus galinių segmentų pasirinkimas naudoti bet kokiomis sąlygomis

„DeltaCut“ noragėliai su papildoma karbidine danga patikimai ilgam naudojimo laikotarpiui pasiekti ir įsiskverbimui į dirvą pagerinti

Vertikaliai veikiančių diskų sekcija grubiam dirvos profiliui sukurti, palengvinantys įsiskverbimą į dirvą už jų esantiems DeltaCut noragėliams

 

Lengvai matomas darbinio gylio indikatorius patogiai reguliuojamas iš traktoriaus kabinos

Išlyginamosios akėčios optimaliam išlyginimui užtikrinti 

Integruota važiuoklė su purenimo priemonėmis už važiuoklės

Atraminiai ir transportavimo ratai patikimam ir tiksliam gylio reguliavimui net šlaituose

ABSOLIUTUS TIKSLUMAS PER VISĄ DARBINĮ PLOTĮ

Tiksli sąveika. Lėkščių ir virbų veikimas turi būti optimaliai suderintas, kad padargas neužsikimštų. Viena lėkštė veikia tiesiai priešais atitinkamą noragėlio smaigalį, o dvi lėkštės – priešais noragėlio sparnus. 

ABSOLIUTUS TIKSLUMAS GYLYJE

Noragų darbinio gylio reguliavimas. DeltaCut reguliuojami hidrauliškai. Tam reikalingas dvipusio veikimo vožtuvas. Priekinių gylio reguliavimo ratų, važiuoklės ratų ir šoninių atraminių ratų hidrauliniai cilindrai yra sujungti kaip pagrindinė / pavaldžioji sistema, todėl noragėlius galima reguliuoti lygiagrečiai žemės paviršiui. Šoninės sekcijos gali būti kreipiamos aukštyn arba žemyn, kad būtų tiksliai reguliuojamas gylis netgi nelygiose vietovėse. Kadangi gylis reguliuojamas per ratus, padargą papildomai galima naudoti be volo.

Įgaubtų diskų ir noragų darbinio gylio reguliavimas. Diskų darbinį gylį galima reguliuoti nuo 0 iki 10 centimetrų nepriklausomai nuo noragų darbinio gylio. Tai daroma naudojant dvipusio veikimo vožtuvą. Darbo metu hidraulinis cilindras suka kvadratinį vamzdelį kartu su plokščiosiomis spyruoklėmis darbiniam gyliui nustatyti. Dėl gerai matomos skalės tai padaryti itin paprasta. Diskai gali veikti mažesniame ar didesniame gylyje, nei noragai, dirvos perforacijai pagerinti bei jai apsaugoti nuo erozijos.

Techninė informacija

 

Pavadinimas Koralin 9/660 KUA Koralin 9/840 KUA
Darbinis plotis 660 cm 840 cm
Traktoriaus galios poreikis 231-330 AG 294-420 AG
Diskai 43  55 
Diskų skersmuo 510 mm 510 mm
Atstumas tarp sijų (lėkštės) 90 cm 90 cm
Atstumas tarp eilių (lėkštės) 15 cm 15 cm
Noragai 22  28 
Kalto plotis 380 mm 380 mm
Atstumas tarp sijų (diskai) 100 cm 100 cm
Atstumas tarp sijų (diskai) 30 cm 30 cm
Rėmo aukštis (noragai) 57 cm 57 cm
Transportavimo plotis 3.0 m 3.0 m
Transportavimo aukštis 3.4 m 4.0
Ilgis su vienu volu 9.1 m 9.1 m
Ilgis su akėčiomis 10.1 m 10.1 m
Masė 7029 kg 8495 kg

 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!