TIP-ROLLER XL

Vienodas tankinimas bet kokio tipo reljefe
 
Tip-Roller XL - itin platūs volai su daugybe papildomos įrangos galimų opcijų. Pastarosios leidžia volus pritaikyti kiekvieno ūkio poreikiams, atsižvelgiant į dirvožemio tipą.  
Volai sudaryti iš tvirtos rėmo konstrukcijos ir 5 sekcijų. Visos 5 sekcijos yra pakabinamos centre, viena nuo kitos nepriklausomos bei sujungtos su HE-VA SAT sistema - hidrauline svorio perkėlimo sistema, kuri svorį perkelia iš konstrukcijos į visas 5 sekcijas - Tip-Roller XL užtikrina vienodą dirvožemio sutankinimą per visą darbinį plotį.
Lengvas ir saugus transportavimas
Šie platūs volai gali būti sulankstyti iki 3,00 metrų transportavimo pločio, tai reiškia, kad juos galima saugiai ir lengvai transportuoti į lauką ir iš jo.
Didelis papildomos įrangos pasirinkimas leidžia Tip-Roller XL pritaikyti kiekvieno ūkio poreikiams.
Lyginimo lenta užtikrina efektyvesnį dirvos paviršiaus trupinimą
Išlyginamąjį efektą galima padidinti sumontavus skersinę fiksavimo sistemą, kuri užfiksuoja lyginimo lentos segmentus tarpusavyje sudarydama vientisą lyginimo lentą.
Smulkių sėklų išsėjimo įrangą galima sumontuoti, siekiant sutaupyti laiką.

CAMBRIDGE ŽIEDAI

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Efektyviam savaiminiam valymui. Apvalus profilis draugiškas sudaigintiems augalams. Puikiai tinka grumstų traiškymui ir dirvos privolavimui - tankinimui.

CROSSKILL ŽIEDAI

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Naudojami dirvos tankinimui bei sėklos guolio paruošimui. Efektyvūs naudojant kartu su lyginimo lenta, taip pat esant labai drėgnom oro sąlygom, nes kas antras išsidėstęs didesnio diametro žiedas neleidžia blokuoti mašinos.

 

STAR ŽIEDAI

Ø450/500 mm; Ø550/600 mm

Naudojami dirvos tankinimui ir sėklos guolio paruošimui, po savęs palieka lengvą gofruotą paviršių. Šie žiedai taip pat rekomenduojami pievų tankinimui.

 

TIP-ROLLER XL 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!