SUB-TILLER

 

HE-VA Sub-Tiller yra tvirtas giluminis purentuvas, o jo speciali V formos konstrukcija sumažina galios poreikį, todėl galite pasirinkti didesnį padargo darbinį plotį. Sub-Tiller galima lengvai pritaikyti prie įvairių sąlygų ir jis yra suprojektuotas taip, kad būtų galima pakeisti atstumą tarp noragų ir galėtumėte suardyti susidariusį dirvos padą.
Hidraulinė apsauga nuo akmenų 
Dirbant su akmenuotu dirvožemiu, geriausias pasirinkimas yra hidraulinė akmens apsaugos sistema. Cilindras, esantis ant kiekvienos kojos, užtikrins, kad noragas, sutikęs kliūtį, automatiškai pakiltų į viršų ir po to grįžtų į savo darbinę padėtį.
Mechaninė apsauga nuo akmenų - Quick-Push
Quick-Push akmenų apsauga yra labai efektyvi dirbant viršutiniame dirvožemyje, kur yra tik keli akmenys arba jų nėra. Pataikius į akmenį, bus nukirptas varžtas su 8 pakopomis, R formos spaustukas ištraukiamas ir nukerpamas varžtas pastumiamas į priekį rankiniu būdu, nenaudojant įrankių, ir jūs vėl pasiruošęs darbui.
Prikabinami „Sub-Tiller“
Prikabinamas „Sub-Tiller“ gali būti su V profilio volu, kuris leidžia agresyviai sutraiškyti grumstus ir suteikia dirvožemiui gražų bei lygų paviršių..
Pakabinami „Sub-Tiller“
Pakabinami „Sub-Tiller“ siūlomi su 3 skirtingais volais - keturkampiu vamzdiniu volu, V profilio ir žvaigždiniu (Star roller) volu.
Kvadratinis vamzdinis volas tinka lengviems dirvožemio tipams, tuo tarpu žvaigždinis volas ypač gerai sutvirtina dirvožemį.
 

SUB-TILLER

Maksimalus darbinis plotis - 600 mm, o standartiniai kaltai yra su 200 mm sparno dalimis, kurios pakelia ir atlaisvina dirvą pasirinktu darbiniu gyliu. Kiekvieno danties konstrukcija neleidžia iškelti akmenų ir kitų nepageidaujamų dirvos sluoksių į paviršių.

ŽEMĖS DIRBIMAS IR SĖJA

Kombinacija su HE-VA Multi-Seeder suteikia galimybę sudaryti optimalias rapsų ar kitų pasėlių, tokių kaip garstyčios ir aliejiniai ridikai, augimo sąlygas.

Sėklų įterpimas, tuo pačiu važiavimu, į dirvą, reiškia, kad šaknims suteikiama galimybė laisvai augti ir vystytis giliuose dirvožemio sluoksniuose. Rezultatas - storesnės šaknys ir sukurtas pagrindas puikiam derliui.

TANKINIMO IR GYLIO KONTROLĖ

Jūsų poreikiams tinkamas volas ne tik užtikrins optimalų tankinimą, tačiau kartu ir visišką gylio kontrolę, kad būtų išvengta nereikalingo traktoriaus apkrovimo.

Dirvoje dirbantys noragai padės prispausti volą prie žemės ir taip pagerins tankinimą. HE-VA Sub-Tiller siūlomas su įvairių tipų volais, priklausomai nuo modelio.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!