SKUTIKAI

 

MASCHIO GASPARDO siūlo platų kompaktiškų, diskinių ražienos skutiklių ir kultivatorių asortimentą. Pradinis įdirbimas, skirtas suardyti dirvožemio kapiliarus ir paskatinti augalų sudygimą, gali būti atliekamas su kompaktiškais diskiniais skutikais VELOCE ar VELOCE T. Gilesniam įdirbimui, kad būtų supurentas suspaustas dirvožemis ir sumaišyti susmulkinti šiaudai gali būti naudojami kultivatoriai TERREMOTO. 

DISKINIAI SKUTIKAI

MASCHIO diskinių skutikų asortimentas yra strateginis sprendimas paviršiaus likučiams tvarkyti ir žemės išlyginimui 10–15 cm gylyje. Diskinių skutikų asortimentą sudaro 3 modeliai: VELOCE, UFO TZAR ir ADMIRAL. 

NORAGINIAI SKUTIKAI

Universalumas ir patikimumas yra ypatybės, išskiriančios TERREMOTO 2, TERREMOTO 3 ir DRACULA HYDRO žemės dirbimo mašinas iš panašaus profilio rinkoje esančių mašinų. Šios mašinos pasižymi didele prošvaisa ir dideliais tarpais tarp darbo įrankių, kad dirvožemis ir likučiai greitai nutekėtų, kad būtų išvengta užsikimšimo. Grūdinto plieno važiuoklė leidžia tiesiogiai naudoti ant kietos žemės ir atlikti kelias užduotis vienu važiavimu. Tokiu būdu TERREMOTO 2, TERREMOTO 3 ir DRACULA HYDRO užtikrina maksimalų prisitaikymą prie skirtingų dirvožemio ir pasėlių sąlygų, todėl padargus galima naudoti ištisus metus.