Naujiena

Pasirašyta 1000-oji CLAAS javų kombainų sutartis

Geros naujienos po vieną nevaikšto!
2020-uosius metus palydėjome su kombainų rinkos Lietuvoje lyderio titulu, o 2021-iais startuojame su 1000-ąja pasirašyta CLAAS javų kombaino pardavimo sutartimi!

Paskelbta: 2021 01 28

Pranešimas spaudai 

PRISTATYTAS NAUJASIS PONSSE FULL SIMULIATORIUS

Reaguodama į mokymų plėtros poreikį PONSSE atnaujino savo simuliatorių asortimentą. Naujasis PONSSE FULL simuliatorius yra visa apimanti mokymo sistema. Tikroviška miško aplinka ir detali grafika sukuria tobulą platformą skirtą profesionaliam mokymui.s bei techniką aptarnaujančius mechanikus.

Paskelbta: 2021 01 28 

Naujiena 

LEMKEN žemės dirbimo technika Lietuvos ūkiuose

BALTIC AGRO MACHINERY technikos pardavimai nesibaigia sutarties pasirašymu ir jos išlydėjimu iš kiemo. Mums rūpi kaip klientams sekasi eksploatuoti įsigytą techniką, įveikti numatytus darbus ir pasiekti norimą rezultatą. Rudenį lankėmės Biržų, Kėdainių bei Jurbarko r., kur bendravome su klientais įsigijusiais LEMKEN žemės dirbimo padargus. Kokius? 

Paskelbta: 2020 01 14

Pranešimas spaudai 

Mirė žemės ūkio technikos gamybos pradininkas - Helmutas Klasas

Sausio 5 d., būdamas 94 metų, mirė ilgametis CLAAS grupės generalinis direktorius, stebėtojų tarybos pirmininkas ir akcininkų komiteto pirmininkas Helmutas Klasas (Helmut Claas).

Paskelbta: 2021 01 06

Pranešimas spaudai

Tikslusis sėjimas padidina kukurūzų derlių

„LEMKEN Azurit“ sėjamosios su „DeltaRow“ palyginimas
Didesni derliai, daugiau energijos ir daugiau pagamintų dujų – „DeltaRow“ sėjimo su „LEMKEN Azurit“ tiksliąja sėjamąja privalumai, lyginant su įprastine vienaeile sėjamąja. Šie privalumai dar kartą patvirtinti 2020 m. Osnabriuko Universitetui pateiktame bakalauro darbe.

Paskelbta: 2020 12 15

Pranešimas spaudai

CLAAS AXION 960 CEMOS – „TVARUS TRAKTORIUS 2021“!

Le Manas/Harsevinkelis, 2020 m. gruodžio 21 d. Iš 26 specialistų žurnalistų sudaryta tarptautinė vertinimo komisija 2021 m. tvariu traktoriumi išrinko traktorių „CLAAS AXION 960 CEMOS“. „CLAAS“ ženklui apdovanojimas skirtas už „CEMOS“ tinkamumą ir unikalumą traktorių dialoginėje sistemoje.

Paskelbta: 2020 12 20

Pranešimas spaudai

EFEKTYVUMO DIDINIMĄ NAUDOJANT CEMOS TRAKTORIAMS JAU APROBAVO DLG

Harsevinkelis, 2020 m. gruodžio 11 d. Po Vokietijos žemės ūkio draugijos (DLG) atlikto visapusio bandymo nustatyta, kad CLAAS traktorių dialoginė sistema CEMOS gali įspūdingai padidinti bendrąjį efektyvumą. Atliekant žemės kultivavimo darbus, užregistruotas iki 21 procento ilgalaikis optimizavimo potencialas.

Paskelbta: 2020.12.11

Pranešimas spaudai

CLAAS hibridinė technologija – ketvirtį amžiaus ir visada vienu žingsniu priekyje kitų

Harzevinkelis, 2020 m. lapkričio 12 d. Lygiai prieš 25-ius metus  CLAAS pristatė LEXION 480 modelį, kuris tuo metu buvo ne tik našiausias javų nuėmimo kombainas pasaulyje – jame taip pat buvo pradėta naudoti visiškai nauja kūlimo koncepcija, kurios našumui bet kokiomis darbo sąlygomis iki šiol neprilygsta jokia kita sistema.

Paskelbta: 2020 11 12

Pranešimas spaudai

PONSSE PRISTATĖ GAISRŲ GESINIMO ĮRANGĄ

Miško technika – efektyvus ir greitas būdas be kliūčių patekti į miško gaisrų zonas.  Reaguodama į poreikį ir bendradarbiaudama su vietinėmis skubios pagalbos tarnybomis, PONSSE pristato gaisrų gesinimo įrangą ir siūlo greitą bei paprastą būdą savo miško mašiną paversti gaisro gesinimui tinkama technika.

Paskelbta: 2020.11.12

Naujiena

Konservavimo produktai

BALTIC AGRO MACHINERY pristato du produktus: BALTIC AGRO CONSERVATION OIL konservavimo priemonę bei apsauginį vašką BALTIC AGRO PROTECTIVE WAX

Paskelbta: 2020 09 25

Pranešimas spaudai

Atstovaujamas naujas prekinis ženklas

SPEARHEAD pradeda bendradarbiauti su BALTIC AGRO MACHINERY platinant gaminius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Toliau plėsdama savo tinklą, bendrovė „Spearhead Machinery Ltd“ neseniai pasirašė platinimo sutartį su naujai įsteigta UAB Baltic Agro Machinery – „Danish Agro Group“ dukterine bendrove.

Paskelbta: 2020 08 06