Pranešimas spaudai

CLAAS stačiakampių ryšulių presų šuolis į priekį

Harsevinkelis / Mecas, 2021 m. rugpjūčio 5 d. CLAAS iš esmės pakeitė savo QUADRANT stačiakampių ryšulių presų konstrukciją, kad būtų užtikrintas dar didesnis našumas ir maksimalus patvarumas.  Be kita ko, naujasis QUADRANT EVOLUTION dabar turi naująjį HD rinktuvą.

CLAAS QUADRANT yra Vokietijoje geriausiai parduodamas stačiakampių ryšulių presas. 2022 gamybos metams skirtos QUADRANT 5000 ir QUADRANT 4200 serijos yra visapusiškai techniškai atnaujintos, taip pat jų pavadinimą papildė žodis „EVOLUTION“.

Paskelbta: 2021 08 05 

Pranešimas spaudai

CLAAS DOMINATOR – javų kombainų ikona jau pusę amžiaus

Harsevinkelis, 2021 m. rugpjūčio 5 d.. Tiesą sakant, joks kitas javų kombainas javų nuėmimo kombainų pasaulyje nepaliko tokio žymaus pėdsako, kokį paliko CLAAS DOMINATOR. 2021 metais sukanka 50 metų, kai šio modelio serija buvo pristatyta rinkoje. Tai reiškia, kad DOMINATOR modelio javų kombainai buvo parduodami ilgiau nei bet kuri kita derliaus nuėmimo mašina pasaulyje.

Paskelbta: 2021 08 05 

Pranešimas spaudai

CLAAS pristato TRION: naują vidutinės klasės javų kombainų etaloną

Harsevinkelis, 2021 m. rugpjūčio 5 d. CLAAS pristatydama 20 naujų TRION serijos javų kombainų modelius žengia dar vieną žingsnį inovatyvių derliaus nuėmimo mašinų gamoje, kuri prasidėjo 2019 m. Tai reiškia, kad tik per dviejų metų laikotarpį įmonė atnaujino beveik visą savo javų kombainų asortimentą. Pažangių TRION modelių seriją sudaro ne tik 5-ių ir 6-ių kratiklių mašinos, bet ir hibridiniai javų kombainai su vienu arba dviem šiaudų separavimo rotoriais. Pasiūlymuose galėsite išsirinkti ir keletą TERRA TRAC ir MONTANA variantų. TRION pateisina šūkį „Tinka Jūsų ūkiui“ – joks kitas javų kombainas šioje klasėje negali pasiūlyti tokio gausaus kombainų komplektacijų ir funkcijų pasirinkimo.

Paskelbta: 2021 08 05 

Pranešimas spaudai

Klientui pristatytas 1000-asis CLAAS javų nuėmimo kombainas

Prasidėjusį intensyvų pasiruošimą 2021-ųjų metų javapjūtei vainikuoja Lietuvos ūkius papildantys svarbiausi pagalbininkai – javų nuėmimo kombainai. Šįmet, vienas jų ypatingas – naujos kartos CLAAS LEXION 8800 TT žymi 1000-ąjį UAB Baltic Agro Machinery parduotą CLAAS javų kombainą Lietuvoje. Šis jubiliejinis CLAAS kombainas papildė Pasvalio r. įsikūrusio ūkio UAB PASVAGRA technikos parką.

Paskelbta: 2021 06 22 

Naujiena

CLAAS ATIDARO „ATEITIES GAMYKLĄ“ LE MANE

Le Manas / Harsewinkelis, 2021 m. gegužės 21 d. CLAAS traktorių gamykla Le Mane (Prancūzija) – „ateities gamykla“ – oficialiai pradėjo veikti po trejus metus trukusios modernizacijos. Gamybos įranga, sukurta naudojant pažangiausias skaitmenines technologijas, atitinka naujausius standartus.  

Paskelbta: 2021 05 21 

Naujiena

KOBELCO SK130LC - EFEKTUVUMAS, KOMFORTAS IR DIZAINAS

Naujos kartos KOBELCO SK130 LC ekskavatoriai, kuria visiškai naują vertę. Padidinta galia ir greitis, lemia dar didesnį efektyvumą ir produktyvumą dirbant, o naujas, į operatoriaus komfortą orientuotas dizainas užtikrina nepriekaištingą darbą visomis sąlygomis. KOBELCO tobulėja tam, kad atitiktų visus Jūsų poreikius ir susidorotų su didžiausiais iššūkiais.

Paskelbta: 2021 05 19

Pranešimas spaudai

PONSSE FUTURE CABIN PELNĖ RED DOT APDOVANOJIMĄ

Naujoji FUTURE CABIN kabina, su kuria PONSSE SCORPION medkirtės gaminamos nuo vasario mėnesio, pelnė apdovanojimą už gaminio dizainą tarptautiniu mastu pripažintame RED DOT dizaino konkurse. Šis apdovanojimas – tai „Geriausio iš geriausių“ apdovanojimas gaminio dizaino kategorijoje, suteiktas už novatorišką kabinos dizainą. Tai buvo aukščiausias pripažinimas, kurį buvo galima pasiekti konkurse, suteikiamas geriausiems produktams iš įvairių apdovanojimų kategorijų.

Paskelbta: 2021.04.20 

Pranešimas spaudai

KUBOTA 5 TONŲ EKSKAVATORIŲ SERIJA PELNĖ RED DOT APDOVANOJIMĄ

KUBOTA rinkoje pirmaujanti 5 tonų mini ekskavatorių serija pelnė visame pasaulyje žinomą apdovanojimą už puikų gaminio dizainą. Gamintojas gavo Red Dot Awards apdovanojimą kaip mini ekskavatorių serijos, specialiai sukurtos maksimaliam komforto, saugos ir našumo lygiui pasiekti, pripažinimo ženklą.

Paskelbta: 2021.04.20 

NAUJIENA

NAUJIENA! PREKIŲ ATSIĖMIMO TERMINALAI.

Kuomet darbymetis pačiame įkarštyje ir kiekviena valanda svarbi, greitas ir patogus technikos atsarginių dalių atsiėmimas tampa bene svarbiausiu sklandų ir nepertraukiamą darbą užtikrinančiu veiksniu! BALTIC AGRO MACHINERY siūlo sprendimą ir pristato PREKIŲ ATSIĖMIMO TERMINALUS net 5 Lietuvos regionuose!

Paskelbta: 2021 04 09 

Pranešimas spaudai

DANISH AGRO ŠVENČIA 120-ĄJĮ JUBILIEJŲ

2021 m. balandžio 1 d. sukanka 120 metų nuo „Danish Agro“ įkūrimo. Tuomet, žinoma kaip „Stevns Foderstofforening“ įmonė buvo įkurta kukliame biure, Rytų Zelandijos muges rengiančiame mieste - Store Heddinge (Danija). Dabar pagrindinė buveinė yra vos už 6 km į vakarus, tačiau visais kitais atžvelgiais „Danish Agro“ išaugo. 2020 m. grupės apyvarta siekė 5,3 mlrd. eurų, o 16 šalių joje dirba daugiau nei 5000 darbuotojų.

Paskelbta: 2021 03 31

Pranešimas spaudai

CLAAS ARION 400: ATNAUJINTA SERIJA IR PAPILDYTA NAUJU AUKŠČIAUSIOS KLASĖS MODELIU

Le Manas / Harsewinkelis, 2021 m. kovo 3 d. Pasinaudojant V etapo išmetamų teršalų normų įvedimu, CLAAS grupės ARION 400 serija buvo modernizuota – naujas dizainas, naujas aukščiausios klasės modelis ir „CLAAS Power Management“ (CPM) sistema modelių nuo ARION 440 galiai padidinti. Taip pat, padidinta šios serijos traktorių hidraulinė galia, keliamoji galia ir bendras transporto priemonės svoris.

Paskelbta: 2021 03 03

Pranešimas spaudai

PONSSE PRISTATĖ NAUJOS KARTOS SCORPION MEDKIRČIŲ SERIJĄ

„Ponsse“ pristato visiškai modernizuotą „Scorpion“ medkirčių seriją, kuri šiandien atitinka aukščiausius miškininkystės reikalavimus. Naujoji „PONSSE Scorpion“ – tai naujas kirtimo našumo ir ergonomikos lygis ir naujas operatoriaus darbo aplinkos standartas.

Paskelbta: 2021 02 25

Naujiena

Pasirašyta 1000-oji CLAAS javų kombainų sutartis

Geros naujienos po vieną nevaikšto!
2020-uosius metus palydėjome su kombainų rinkos Lietuvoje lyderio titulu, o 2021-iais startuojame su 1000-ąja pasirašyta CLAAS javų kombaino pardavimo sutartimi!

Paskelbta: 2021 01 28

Pranešimas spaudai 

PRISTATYTAS NAUJASIS PONSSE FULL SIMULIATORIUS

Reaguodama į mokymų plėtros poreikį PONSSE atnaujino savo simuliatorių asortimentą. Naujasis PONSSE FULL simuliatorius yra visa apimanti mokymo sistema. Tikroviška miško aplinka ir detali grafika sukuria tobulą platformą skirtą profesionaliam mokymui.s bei techniką aptarnaujančius mechanikus.

Paskelbta: 2021 01 28 

Naujiena 

LEMKEN žemės dirbimo technika Lietuvos ūkiuose

BALTIC AGRO MACHINERY technikos pardavimai nesibaigia sutarties pasirašymu ir jos išlydėjimu iš kiemo. Mums rūpi kaip klientams sekasi eksploatuoti įsigytą techniką, įveikti numatytus darbus ir pasiekti norimą rezultatą. Rudenį lankėmės Biržų, Kėdainių bei Jurbarko r., kur bendravome su klientais įsigijusiais LEMKEN žemės dirbimo padargus. Kokius? 

Paskelbta: 2020 01 14

Pranešimas spaudai 

Mirė žemės ūkio technikos gamybos pradininkas - Helmutas Klasas

Sausio 5 d., būdamas 94 metų, mirė ilgametis CLAAS grupės generalinis direktorius, stebėtojų tarybos pirmininkas ir akcininkų komiteto pirmininkas Helmutas Klasas (Helmut Claas).

Paskelbta: 2021 01 06

Pranešimas spaudai

Tikslusis sėjimas padidina kukurūzų derlių

„LEMKEN Azurit“ sėjamosios su „DeltaRow“ palyginimas
Didesni derliai, daugiau energijos ir daugiau pagamintų dujų – „DeltaRow“ sėjimo su „LEMKEN Azurit“ tiksliąja sėjamąja privalumai, lyginant su įprastine vienaeile sėjamąja. Šie privalumai dar kartą patvirtinti 2020 m. Osnabriuko Universitetui pateiktame bakalauro darbe.

Paskelbta: 2020 12 15

Pranešimas spaudai

CLAAS AXION 960 CEMOS – „TVARUS TRAKTORIUS 2021“!

Le Manas/Harsevinkelis, 2020 m. gruodžio 21 d. Iš 26 specialistų žurnalistų sudaryta tarptautinė vertinimo komisija 2021 m. tvariu traktoriumi išrinko traktorių „CLAAS AXION 960 CEMOS“. „CLAAS“ ženklui apdovanojimas skirtas už „CEMOS“ tinkamumą ir unikalumą traktorių dialoginėje sistemoje.

Paskelbta: 2020 12 20

Pranešimas spaudai

EFEKTYVUMO DIDINIMĄ NAUDOJANT CEMOS TRAKTORIAMS JAU APROBAVO DLG

Harsevinkelis, 2020 m. gruodžio 11 d. Po Vokietijos žemės ūkio draugijos (DLG) atlikto visapusio bandymo nustatyta, kad CLAAS traktorių dialoginė sistema CEMOS gali įspūdingai padidinti bendrąjį efektyvumą. Atliekant žemės kultivavimo darbus, užregistruotas iki 21 procento ilgalaikis optimizavimo potencialas.

Paskelbta: 2020.12.11

Pranešimas spaudai

CLAAS hibridinė technologija – ketvirtį amžiaus ir visada vienu žingsniu priekyje kitų

Harzevinkelis, 2020 m. lapkričio 12 d. Lygiai prieš 25-ius metus  CLAAS pristatė LEXION 480 modelį, kuris tuo metu buvo ne tik našiausias javų nuėmimo kombainas pasaulyje – jame taip pat buvo pradėta naudoti visiškai nauja kūlimo koncepcija, kurios našumui bet kokiomis darbo sąlygomis iki šiol neprilygsta jokia kita sistema.

Paskelbta: 2020 11 12

Pranešimas spaudai

PONSSE PRISTATĖ GAISRŲ GESINIMO ĮRANGĄ

Miško technika – efektyvus ir greitas būdas be kliūčių patekti į miško gaisrų zonas.  Reaguodama į poreikį ir bendradarbiaudama su vietinėmis skubios pagalbos tarnybomis, PONSSE pristato gaisrų gesinimo įrangą ir siūlo greitą bei paprastą būdą savo miško mašiną paversti gaisro gesinimui tinkama technika.

Paskelbta: 2020.11.12

Naujiena

Konservavimo produktai

BALTIC AGRO MACHINERY pristato du produktus: BALTIC AGRO CONSERVATION OIL konservavimo priemonę bei apsauginį vašką BALTIC AGRO PROTECTIVE WAX

Paskelbta: 2020 09 25

Pranešimas spaudai

Atstovaujamas naujas prekinis ženklas

SPEARHEAD pradeda bendradarbiauti su BALTIC AGRO MACHINERY platinant gaminius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Toliau plėsdama savo tinklą, bendrovė „Spearhead Machinery Ltd“ neseniai pasirašė platinimo sutartį su naujai įsteigta UAB Baltic Agro Machinery – „Danish Agro Group“ dukterine bendrove.

Paskelbta: 2020 08 06