FRONT-ROLLER

Frontalinis tankintuvas efektyviam trupinimui ir tankinimui 

HE-VA Front-Roller yra idealus padargas, kai reikia įdirbti lengvo ir vidutinio sunkumo dirvožemį, išlyginti ir sutankinti suartą dirvą, sutrupinti grumstus. Front-Roller tankintuvai gali būti montuojami su įvairiais žiedais, pavyzdžiui, CAMBRIDGE žiedais, kurie skirti tankinti suartą dirvą.  Dirvos grumstus sutrupinti ir dirvą paruošti sėjai galima pasirinkus Spring-Board lyginimo lentą su V profilio plokštelėmis ir CROSSKILL žiedais.

Front-Roller frontalinis tankintuvas yra sudarytas iš atskirų V profilio žiedų. Šie žiedai garantuoja optimalų net ir labai akmenuotų dirvų sutankinimą. Frontalinis tankintuvas Front-Roller yra didelio svorio, V profilio žiedai užtikrina kokybišką darbą esant net ir drėgnai bei lipniai dirvai.

 

CAMBRIDGE ŽIEDAI

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Efektyviam savaiminiam valymui. Apvalus profilis draugiškas sudaigintiems augalams. Puikiai tinka grumstų traiškymui ir dirvos privolavimui - tankinimui.

CROSSKILL ŽIEDAI

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Naudojami dirvos tankinimui bei sėklos guolio paruošimui. Efektyvūs naudojant kartu su lyginimo lenta, taip pat esant labai drėgnom oro sąlygom, nes kas antras išsidėstęs didesnio diametro žiedas neleidžia blokuoti mašinos.

 

STAR ŽIEDAI

Ø450/500 mm; Ø550/600 mm

Naudojami dirvos tankinimui ir sėklos guolio paruošimui, po savęs palieka lengvą gofruotą paviršių. Šie žiedai taip pat rekomenduojami pievų tankinimui.

 

Turite klausimų? Susisiekime!