Sub-Tiller Eco

 

Sub-Tiller Eco yra mažesnis ir paprastesnis giluminis purentuvas iš Sub-Tiller šeimos. Šis purentuvas pritaikytas ūkiams, kuriems reikalingas nepriekaištingai išdirbti technologines vėžias bei galulaukes. Sub-Tiller gali būti komplektuojamas su skirtingų pločių kaltais (120mm, 200mm - standartiniai; 350 mm), kurie išdėstyti ant tvirtos rėmo konstrukcijos.

Sub-Tiller Eco siūlomas tiek su volu, tiek be jo. Jei sumontuotas volas, jo pagalba galėsite išlaikyti pasirinktą darbinį gylį bei efektyviai sutankinti dirvožemį. 

 

MECHANINĖ APSAUGOS SISTEMA

Quick-Push akmenų apsaugos sistema yra labai efektyvi dirbant viršutiniame dirvožemyje, kur yra tik keli akmenys arba jų nėra. Pataikius į akmenį, bus nukirptas varžtas su 8 pakopomis, R formos spaustukas ištraukiamas ir nukerpamas varžtas pastumiamas į priekį rankiniu būdu, nenaudojant įrankių, ir jūs vėl pasiruošęs darbui.

HIDRAULINĖ APSAUGOS SISTEMA

Dirbant akmenuotame dirvožemyje, geriausias pasirinkimas yra hidraulinė akmens apsaugos sistema. Cilindras, esantis ant kiekvienos kojos, užtikrins, kad noragas, sutikęs kliūtį, automatiškai pakiltų į viršų ir po to grįžtų į savo darbinę padėtį.

KVADRATINIO VAMZDŽIO VOLAI

Sub-Tiller Eco gali būti komplektuojamas su kvadratinių vamzdžių volais, leisiančiais gerai valdyti gylį ir traiškyti grumstus lengvesnėse dirvose.

 

V FORMOS VOLAI

Sub-Tiller Eco gali būti komplektuojama su V formos volais, kurie efektyviai apsaugos dirbant akmenuotose dirvožemiuose.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!