BAM komanda - tai mes!

Mūsų komandos stiprybė - tai kiekvienas atskiras jos narys, kai dirbame atskirai, bet siekiame bendro rezultato prisiimdami asmeninę atsakomybę.

#BAMLTkomanda #strongertogether

BALTIC AGRO MACHINERY 20 METŲ!

Daugiau nei 20 metų rinkoje lyderiaujanti tarptautinė įmonė

 

>100 PROFESIONALIŲ KOMANDOS NARIŲ 

Lojalūs darbuotojai - vidutinis darbo stažas - 9 metai.

STABILUMAS IR TECHNOLOGIJOS VISADA KARTU

Dirbame viename svarbiausių verslo sektorių, aprūpinančių pasaulį sveiku ir saugiu maistu.

KULTŪRA, KURI AUGINA! 

Įtraukianti ir palaikanti kultūra, grįsta pasitikėjimu bei bendradarbiavimu.

PROFESINIS AUGIMAS ČIA KASDIENYBĖ

Žinome, kad kiekvieno darbuotojo motyvacija ir pasitenkinimas bei mūsų veiklos rezultatas priklauso nuo galimybių augti. Mes siūlome ir suteikiame įrankius tobulėti ir kelti savo kaip specialisto kvalifikaciją. 

Prieš 12 metų atvykęs atlikti praktiką nenumaniau, kad mūsų draugystė tęsis iki šios dienos. Per daugiau kaip 10 metų suteiktos galimybės tobulėti ir naujų žinių siekis atvedė mane iki serviso inžinieriaus pozicijos. Nuolatinis darbas su naujausiomis technologijomis ir profesionalia komanda sukuria galimybes kelti savo kvalifikaciją ir siekti karjeros.   Baltic Agro Machinery - įmonė, kurioje augi ir tobulėji kaip asmenybė, kaip savo srities profesionalas.  

AURIMAS ČEPULIS

SERVISO INŽINIERIUS - KAUNAS
AURIMAS ČEPULIS

ĮMONĖS KULTŪRA KAIP MAGNETAS

Kiekviena įmonė kuria savitą kultūrą, kuri pagrindas gerai emocinei būsenai, saviraiškai, mėgavimuisi darbo procesu bei asmenybės augimui. Mes siūlome darbo kultūrą, kurioje gali jaustis laisvas, įsitraukęs ir gerbiamas.

Šiuolaikinio darbuotojo poreikiams patenkinti neužtenka vien gero finansinio rezultato, didesnį indėlį sudaro įmonės kultūra. Prieš 5 metus prisijungusi prie šios įmonės kolektyvo, radau jaukią darbo atmosferą, motyvuotus, darbščius bei entuziastingus darbuotojus ir darbo sąlygas, kur visi darbuotojai jaučiasi vertinami. Kiekvienas iš mūsų atsineša „dalelę savęs“ kurdamas bendrą įmonės darbo aplinką, o užsimezgęs ryšys ir suteiktos nepertraukiamos komunikacijos galimybės atveria naujus kelius tobulėjimui. Nes tik visi KARTU mes esame stipri komanda.

AGNĖ MISEVIČĖ

SERVISO ASISTENTĖ - KAUNAS
AGNĖ MISEVIČĖ

DARBUOTOJŲ  MIGRACIJA - KAS TAI? 

Dinamiškoje darbo rinkoje darbuotojų rotacija neišvengiama, taip plečiamos kompetencijos, žinių ir įgūdžių ribos, atsiranda naujų idėjų, bet efektyvaus ir kokybiško darbo tęstinumui ji turi būti nuosaiki. Maža darbuotojų kaita pati savaime nėra tikslas. Sėkmingos įmonės siekis – sukurti tokias sąlygas, kad visiems darbuotojams būtų gera čia dirbti, jie matytų to prasmę, jaustųsi vertinami ir norėtų tęsti karjerą ar tobulėti būtent čia.

Mūsų įmonėje migracijos praktiškai nėra. Kolektyvas dažniausiai pasipildo tik naujais darbuotojais. Galima sakyti, kad kaita nulinė, o tai lemia puikią darbo kokybę ir klientų aptarnavimą.  Mūsų darbuotojai yra atsidavę savo darbui ir yra tikri profesionalai. Visiems patinka bendrauti su klientais, įdomu spręsti jų problemas. Per ilgus darbo metus klientai tampa draugais, pasitiki tavimi - jiems svarbi tavo pagalba. Visiems patinka pardavimo procesas: bendrauti, padėti, spręsti, surasti, parduoti. Kuomet visų požiūris į darbą panašus, tuomet ir santykis su kolegomis būna geras. Vienas kitam padeda, kartu sprendžia įvairias situacijas.    

SIGITAS KNIZIKEVIČIUS

CLAAS ATSARGINIŲ DALIŲ PRODUKTO VAYDYBININKAS - KAUNAS
SIGITAS KNIZIKEVIČIUS

KAIP AUGSIU ŠIANDIEN? 

Profesinis ir asmeninis augimas – tai nesibaigianti žmogaus kelionė, kasdien kaupiant įvairią patirtį ir žinias. Tikro profesionalo augimo procesas niekada nesustoja. Jis mėgaujasi tuo, ką daro, nuolat ieško naujų idėjų bei naujų sprendimų ir nuolat užsiima savarankišku mokymusi!

Ieškodamas nenuobodaus ir perspektyvaus darbo, gavau pasiūlymą išbandyti save mechaniko      pozicijoje. Tiesa, tai buvo nauja, man nežinoma sritis, tačiau viliojo tobulėjimo galimybės. Šiandien įmonėje dirbu jau 3 metus ir galiu pasidžiaugti gera darbo aplinka, puikiais, motyvuojančiais kolegomis, aiškiomis vidaus taisyklėmis, leidžiančiomis sistemingai siekti tikslų. Ypatingai augti ir tobulėti padeda kantrus inžinierių bendravimas, kuomet esi skatinamas problemos ieškoti pats ir, žinoma, besidomintys vadovai, kurie išklauso ir iškilusias problemas sprendžia kartu.   

SAULIUS KARARINAS

MECHANIKAS - PLUNGĖ
SAULIUS KARARINAS