EURO-DAN ECO

Kultivatorius, sukuriantis puikų sėklos guolį javams, runkeliams ir kukurūzams
Euro-Dan Eco yra lengvai valdomas ir patikimas. Didelis papildomos įrangos pasirinkimas reiškia, kad kultivatorių galima pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius ūkio dirvožemio tipus ir poreikius. Kultivatoriaus svoris ir įrangos kiekis ypač tinka sėklų guolių paruošimui, pvz. javams, runkeliams, kukurūzams ir kt., net ir sunkiausiose dirvose.
Euro-Dan Eco“ yra 4 eilių kultivatorius, užtikrinantis maksimalų visų dirvos tipų įdirbimą, o dideli ratai palaiko pastovų darbinį gylį, nepriklausomai nuo dirvožemio tipo.
Lengvai nustatomas kultivatoriaus gylis
Priklausomai nuo kultivatoriaus pločio, darbinis gylis reguliuojamas per pakėlimo cilindrą intarpų pagalba bei sūkliais (5,00 – 6,00 m), o didesniuose modeliuose (7,00 - 8,00 m) gylį galima sureguliuoti hidrauliškai naudojant elektrinį gylio sustabymą, kuris užtikrinana tą patį kultivatoriaus darbinį gylį kiekvieną kartą po jo pakėlimo / nuleidimo.
Papildoma įranga visiems poreikiams
Sunkiems dirvožemio tipams priekyje lyginimo lentos Spring-Board galima komplektuoti papildomą noragų eilę, kad dirva būtų geriau paruošiama. Apskritai, Euro-Dan Eco gali būti komplektuojamas su papildomomis darbinėmis dalimis, leidžiančiomis derinti daugybę derinių, atitinkančių visų tipų ir dydžio ūkius.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!