PJOVIMO GALVUTĖS


PONSSE pjovimo galvutės – tai patvarumas ir patikimumas. Medkirtės griebtuvai turi atlaikyti didelį įtempį ir, tuo pat metu, likti kiek įmanoma tikslesni bei tausojantys, kad nepažeistų kamieno paviršiaus. Būtent todėl PONSSE pjovimo galvutės buvo kuriamos kartu su jų naudotojais. Dėl inovatyvaus projektavimo, nuolatinės tyrimų ir plėtros veiklos bei ilgametės patirties PONSSE pjovimo galvutės pirmauja rinkoje pagal kokybę.

H5 

DIDŽIAUSIAS SUGRIEBIMAS 530 mm
PADAVIMO JĖGA 19 kN
MAŽIAUSIA MASĖ 900 kg
REKOMENDUOJAMAS BAZINIS MAŠINOS SVORIS 10-13 t

PONSSE H5 yra maža, tačiau labai galinga retinimo pjovimo galvutė. Ji gali būti efektyviai naudojama visuose miško plotuose, netgi ten, kur auga storesni medžiai. Paslanki ir tiksli PONSSE H5 pjovimo galvutė geriausiai tinka keliems kamienams apdoroti vienu metu, tačiau ir atskirų kamienų apdorojimo srityje pagal efektyvumą ji nedaug atsilieka nuo didesnių medkirtės pjovimo galvučių.

PONSSE H5 - universali, specialiai sukurta retinimo efektyvumui padidinti. Dėl didelio sugriebimo diapazono, ilgų genėjimo peilių ir plataus bei tinkamoje padėtyje įtaisyto viršutinio padavimo volo naudojant ją retinamo miško plotuose taupoma energija. Ji puikiai tinka pavieniams medžiams šalinti ir kamienams rinkti bei apdoroti vienu metu. Itin greitas, tačiau ekonomiškas padavimo ir pjovimo mechanizmas – aukšto produktyvumo bet kokiomis sąlygomis garantija.

H6

DIDŽIAUSIAS SUGRIEBIMAS 530 mm
PADAVIMO JĖGA 19 kN
MAŽIAUSIA MASĖ 900 kg
REKOMENDUOJAMAS BAZINIS MAŠINOS SVORIS 10-13 t
Legendinė PONSSE H6 medkirtės pjovimo galvutė – geriausias pasirinkimas retinamojo kirtimo darbams atlikti. Kompaktiška medkirtės galvutė pjauna tik pasirinktus medžius. PONSSE H6 taip pat puikiai tinka atkuriamojo kirtimo darbams atlikti. Dėl didelio sugriebimo diapazono ir galingo padavimo mechanizmo ja galima apdoroti ir storus medžius. PONSSE H6 – tai puiki universalios paskirties medkirtės galvutė, kurią renkasi viso pasaulio miško technikos operatoriai. 
PONSSE H6 medkirtės galvutės savybės – kompaktiška konstrukcija, dideli padavimo volai, puikūs genėjimo peiliai ir maža peilių sugriebimo trintis garantuoja našumą, netgi esant sudėtingoms sąlygoms. PONSSE H6 medkirtės galvutė taip pat puikiai tinka keliems kamienams apdoroti vienu metu. Ji gerokai pagreitina kirtimą ir padidina produktyvumą, apdorojant plonus medžius. Kelių kamienų apdorojimo vienu metu funkcija neturi įtakos medkirtės galvutės eksploatacinėms savybėms, apdorojant pavienius kamienus.

H7

DIDŽIAUSIAS SUGRIEBIMAS 530 mm
PADAVIMO JĖGA 19 kN
MAŽIAUSIA MASĖ 900 kg
VIKŠRINIO TRANSPORTERIO MASĖ 10-13 t

PONSSE H7 medkirtės galvutė specialiai pritaikyta storų medžių miško plotų retinimo ir iškirtimo darbams atlikti. Nors ir labai galinga, PONSSE H7 medkirtės galvutė yra maža ir paslanki.
PONSSE H7 yra labai kompaktiška, tvirta ir galinga, atitinkanti aukštus retinimo bei atkuriamojo kirtimo reikalavimus. Dėl galingo padavimo mechanizmo bei puikaus galios ir masės santykio efektyviai apdorojami tiek spygliuočiai, tiek lapuočiai medžiai. Užtikrinant didžiausią padavimo greitį ir palaikant tinkamą ilgį bei reguliuojant padavimo greitinimo bei lėtinimo parametrus, kamienai mažiau apgadinami padavimo metu ir padidinamas mašinos našumas. Genėjimo peilių ir padavimo volų sugriebimo slėgis yra reguliuojamas, o padavimo volai prilaiko medžius iš apačios, tad padavimo metu garantuojama minimali trintis bei tvirtas sugriebimas. Paprastos naudoti automatizuotos sistemos tiekia galimybę pasiekti didelį kirtimo greitį ir reguliuoti pjovimą pagal medžių skersmenį – taip padidinamas pjovimo efektyvumas bei pailginamas pjūklo ašmenų bei grandinės eksploatacijos laikotarpis.

H8

DIDŽIAUSIAS SUGRIEBIMAS 530 mm
PADAVIMO JĖGA 19 kN
MAŽIAUSIA MASĖ 900 kg
VIKŠRINIO TRANSPORTERIO MASĖ 10-13 t

Tvirta PONSSE H8 – tai didžiausia ir galingiausia ratinėms medkirtėms pritaikytų medkirtės galvučių asortimento atstovė. Dėl patvarios konstrukcijos ir pažangių funkcijų H8 yra patikimas, ypač tvirtas ir ekonomiškas įrankis, kurį naudojant, kirtimas tampa ne tik efektyvus, bet ir teikia malonumą.
PONSSE H8 – labai patvari ir galinga medkirtės galvutė storiems medžiams apdoroti. Nors santykinai nedidelė, ji išsiskiria savo eksploatacinėmis savybėmis – galingu padavimo mechanizmu ir puikia konfigūracija, kurios teikia galimybę apdoroti net ir didelius kamienus, dirbti greitai bei efektyviai. Tikslus kirtimas naudojant išmanias automatizuotas sistemas. Genėjimo peilių ir padavimo volų sugriebimo slėgis tolygiai reguliuojamas, priklausomai nuo kamieno dydžio. Padavimo volai prilaiko kamienus iš apačios – taip garantuojama nedidelė trintis ir tvirtas sugriebimas padavimo metu.

H8

PONSSE H8 medkirtės galvutė pasižymi puikiu pjovimo mechanizmo naudingumo koeficientu. Automatizuotos sistemos reguliuoja pjovimą pagal medžio skersmenį. Efektyvesnio pjovimas taip pat prailgina pjūklo ašmenų ir grandinių eksploatacijos laikotarpį. Galingas ir sklandžiai veikiantis pasukimo mechanizmas pagreitina darbą ir sumažina medkirtės galvutei tenkantį įtempį.
PONSSE H8 medkirtės galvutė taip pat idealiai tinka keliems kamienams apdoroti vienu metu. Volų ir genėjimo peilių konfigūracija taip pat puikiai tinka didesnio skersmens medžiams rinkti bei kirsti. 

 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!