TIKSLAUS SĖJIMO SĖJAMOSIOS

AZURIT

 

AZURIT 9

Azurit 9 tikslaus sėjimo sėjamoji gali būti 4, 6 ar 8 eilių. Atstumas tarp eilių - 75 cm. 
Inovatyvi sėjos technologijų kūrėja LEMKEN neseniai įžengė į vienagrūdžių sėjamųjų segmentą su DeltaRow technologija. Taikant DeltaRow iš esmės siekiama padidinti augalams tenkantį lauko paviršiaus plotą, kad jie gautų daugiau šviesos bei maistinių medžiagų ir duotų didesnį derlių.
 
Be DeltaRow novatoriškos technologijos Azurit turi ir kitų išskirtinių privalumų dėl savo lankstaus pritaikymo galimybių: ji gali būti naudojama tiesiai per trijų taškų pakabinimo sistemą kartu su priekiniu bunkeriu arba kaip prikabinamas padargas su Solitair 25 KA arba Compact-Solitair 9. Tinkama padargo koncepcija bet kokioms sąlygoms. Taip pat, galima užsisakyti Azurit  ir su techninių vėžių mechanizmu – tai būtina sąlyga, naudojant padangas, padedančias apsaugoti dirvą ir užtikrinti optimalų mėšlo barstymą ant augalų. Norimas išdėstymo tankis išlaikomas ir techninėse vėžėse. 
 
DeltaRow sudaryta iš dviejų vingiuotų povagių, atskirtų 12,5 cm tarpu vienas nuo kito. Kadangi povagiai formuojami sinchroniškai, sėklos patikimai išdėstomos tinklelio trikampėse duobutėse.
  • Palyginus su vienaeile technologija, taikant DeltaRow, augalams augti tenka 70% daugiau ploto, tad jie gauna daugiau vandens, maistinių medžiagų ir šviesos.
  • Taikant DeltaRow, mėšlo juosta patenka į pošakninę sritį vagose, todėl sėjamosios konstrukcija gali būti simetriška.
  • Ši technologija yra akivaizdžiai pranašesnė laukuose, linkusiuose į eroziją, nes dirvoje susiformuoja geresnės šaknų sistemos, nei vienaeilės technologijos atveju.

DELTA ROW

Taikant DeltaRow iš esmės siekiama padidinti augalams tenkantį lauko paviršiaus plotą, kad jie gautų daugiau šviesos bei maistinių medžiagų ir duotų didesnį derlių.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!