SĖJAMOSIOS

Tikslumas, ekonomiškumas ir efektyvumas: tai LEMKEN sėjamųjų technologija! Puikiam sėklų įterpimui tiek įprastiniame, tiek konservaciniame žemės dirbime.

LEMKEN sėjamųjų darbinis plotis nuo 2,5 iki 12 metrų sukuria optimalias sąlygas ekonomiškai efektyviam darbui visų tipų ūkiuose. Siūlomų sėjamųjų bunkerio tūris nuo 650 iki 5800 litrų.

MECHANINĖS | SAPHIR

Didelio našumo, patikimos, mechaninės sėjamosios - SAPHIR vidutinio dydžio ūkiams. Optimaliai darbo kokybei pasiekti, sėjamosios gali būti komplektuojamos kartu su žemės dirbimo padargais, tokiais kaip rotoriniai ZIRKON kultivatoriai ir pan. 

PNEUMATINĖS | SOLITAIR

SOLITAIR sėjamosios yra optimaliai pritaikytos vidutinio dydžio ūkiams, kurie pageidauja tikslios pneumatinės sėjamosios sėjai į tradiciniu būdu, minimaliai įdirbtą dirvožemį ir patiriant mažas sąnaudas. Šios sėjamosios gali būti naudojamos kartu su aktyvias ir neaktyvias darbines dalis turinčiais padargais, todėl jos - ypatingai universalios. 

KOMBINUOTOS | COMPACT SOLITAIR

Sėjant su kombinuotomis sėjamosiomis, didelis našumas tampa dar svarbesnis - jokių kompromisų, geras sutankinimas ir idealus sėklos įterpimas. Sėjimo agregatas visų pirma turi būti universalus, tinkamas sėti tiek tradiciniu būdu, į suartą dirvą, tiek ir į ražieną.

TIKSLAUS SĖJIMO | AZURIT

Tikslaus sėjimo sėjamoji AZURIT 9 gali būti 4, 6 ar 8 eilių. Atstumas tarp eilių - 75 cm. Ji apjungia centrinio sėklų bunkerio ir tiesiai virš įterpimo mechanizmo sumontuoto sėklų atskyrimo po vieną mechanizmo privalumus. Pažangi sėklų įterpimo sistema DeltaRow, lyginant su tradicine sėja viena eile, kiekvienam augalui papildomai suteikia 70 % ploto.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!