Trąšų barstytuvas PRIMO

PRIMO – tai MASCHIO GASPARDO trąšų barstymo mašinų asortimento flagmanas. PRIMO asortimentas apima tris versijas: PRIMO M (rankinis barstymo reguliavimas), PRIMO E (nuolatinis elektroninis barstymo reguliavimas) ir PRIMO EW (elektroninis barstymo reguliavimas ir nuolatinis svėrimas). E-EW versijos gali apimti ISOTRONIC su ISOBUS ryšio protokolu. PRIMO barstymo mašinos labai universalios: 253 ir 285 cm transportavimo plotis, krovimo aukštis nuo 109 iki 154 cm, maksimalus tūris nuo 1270 l iki 3210 l. Visų modelių barstymo mašinų maksimali talpa – 3200 kg.

Optimali augalų apsauga

Pasėlių tręšimas yra svarbus augalų augimui ir optimaliam derliui gauti. Maistingųjų medžiagų dozė turi būti gerai kalibruota ir vienalytė, norint sumažinti produkto sąnaudas ir nepakenkti pasėliams. MASCHIO GASPARDO pristato PRIMO barstymo mašinų asortimentą. Tai naujo tipo, išcentrinio trąšų barstymo mašina su dvigubais diskais. Dėl intuityvaus reguliavimo ir mažos techninės priežiūros darbų apimties ji visada paruošta naudoti, kad gautumėte optimalų derlių. PRIMO trąšų barstymo mašina suprojektuota išmaniai: norint pakeisti darbinį plotį, nereikia reguliuoti diskų menčių ar naudoti įrankių. Dėl galimybės reguliuoti trąšų tiekimo tašką galima paprastai, efektyviai ir intuityviai keisti darbinį plotį, optimizuojant barstymo kokybę.

Praktiška ir efektyvu

PRIMO M su rankine barstymo reguliavimo sistema suprojektuota kaip praktiška ir efektyvi mašina. Įj. / išj. uždoris reguliuojamas dvipusio veikimo hidrauliniu cilindru, kuris teikia galimybę greitai sustabdyti trąšų srautą. Tiekimo tašką ir trąšų dozę galima reguliuoti dviem specialiomis svirtimis. Bunkerio dugnas ir visos reguliavimo detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno, kad būtų atsparios korozijai ir išliktų patvarios laikui bėgant.

Elektronika dirba už jus 

PRIMO E su elektronine barstymo reguliavimo proporcingai judėjimo greičiui (DPAE) sistema teikia galimybę reguliuoti įj. / išj. uždorius ir dozę, naudojant elektronines pavaras. PRIMO EW modelio mašina apima nuolatinio svėrimo sistemą efektyvumui padidinti ir trąšų barstymo mašinos naudojimui palengvinti. Visus parametrus ir veikimo režimus galima keisti, naudojant pateiktą monitorių.

Pilnai automatizuotas 

PRIMO E-EW ISOTRONIC su ISOBUS ryšio sistema ir savarankiškai sukurta AEF sertifikuota programine įranga pritaikytas tiksliajam ūkininkavimui: kintamosios dozės (VR) ir barstymo sekcijų (SC) valdymo bei darbo duomenų importavimo ir eksportavimo funkcijos. Įjungimas / išjungimas ir dozavimas valdomas elektrinėmis pavaromis, kad barstymas būtų kuo tikslesnis. Tiekimo taško valdiklį galima reguliuoti rankiniu arba automatiniu būdu, pastaruoju atveju – naudojant atskirą elektrinę pavarą („Section Control PRO“).

Kodėl verta rinktis PRIMO?

PRIMO yra tikslus MASCHIO GASPARDO barstytuvas, pasižymintis dideliu barstymo našumu, intuityviu reguliavimu ir reikalauja mažai priežiūros. Labai universali mašina su didele apkrova iki 3210 L ir barstymo pločiu iki 36 m.

Naudojant programėlę MY MASCHIO GASPARDO, barstytuvą galima sukalibruoti per kelias minutes, palengvinant kasdienį darbą.

PRIMO EW ISOTRONIC visiškai įgyvendina tiksliojo ūkininkavimo ISOBUS funkcionalumą: sekcijų valdymą ir kintamą normą.