MULČERIAI

Likučių smulkinimas yra labai svarbi ir subtili fazė, palengvinanti skilimo ir virsmo organine medžiaga procesus. Mulčerių asortimentas, galintis patenkinti tiek mažų, tiek didesnių įmonių ir ūkininkų poreikius, yra geriausias sprendimas želdynų, krūmų, pasėlių likučių ir genėjimo atliekų tvarkymui. MASCHIO GASPARDO visuose modeliuose sujungia per daugelį metų įgytos patirties vaisius. Patikimumas ir aukšta kokybė yra nuolatinių inovacijų ir  tyrimų rezultatas.

ŽOLIAPJOVĖS 

Žoliapjovės MASCHIO GASPARDO sukurtos taip, kad pasiūlytų aukštos kokybės pjovimą ir išskirtinę vejos išvaizdą. Jos puikiai patenkins įvairius poreikius: nuo parkų bei sodų vejų iki sporto aikštynų.

MULČERIAI

Patikimi MASCHIO GASPARDO mulčeriai yra būtini bet kokio ūkio mašinų parkui. Sukurtos ir sukonstruotos taip, kad pasiektų maksimalų rezultatą net ir sunkiausiomis sąlygomis, jie tinka tvarkyti žaliąsias zonas, krūmus ir storus genėjimus.

SMULKINTUVAI

MASCHIO GASPARDO smulkintuvai pasižymi dideliu greičiu. Naudojami su krūmų, žolės, šiaudų, kukurūzų, medvilnės, rapsų, saulėgrąžų ir cukranendrių tvarkymui. Jie atitinka augančius didelių įmonių ir reiklių ūkių poreikius.

ŠONE MONTUOJAMI MULČERIAI

MASCHIO GASPARDO šoninių mulčerių asortimentas išsiskiria paprastumu ir universalumu: tvarkytis su žole ar šakomis dar niekada nebuvo taip paprasta. Jie tinka bet kokiam naudojimui alyvmedžių giraitėse, lazdynų giraitėse ir soduose, taip pat laukų pakraščiuose, grioviuose ar gyvatvorėse.