MEDVEŽĖS


Vikrumas, galia, ergonomika, svorio paskirstymas ir ekonominis efektyvumas – tai savybės, kurios išskiria PONSSE medvežes iš kitų. Galite rinktis iš įvairių modernių dizainų, tinkamų ir minkštam reljefui, ir statiems šlaitams. Galia ir didžiausias komfortas miškuose yra standartinė PONSSE medvežių įranga.

WISENT

SVORIS 17300 kg
KELIAMOJI GALIA 12000 kg
VARIKLIO GALIA  150 kW
TRAUKOS JĖGA 165 kN

PONSSE WISENT švelniai tvarkosi retinamuose miško plotuose. Mašinos judrumas ir puikus matomumas iš kabinos visomis kryptimis sumažina žalą stovintiems medžiams. Būdama lengvasvorė, ši medvežė taip pat daro mažiau žalos reljefui. Nepaisant to, ji vis tik pasižymi puikiu krovumu ir galia, kurios niekada nepritrūksta. WISENT yra mažų matmenų mašina su didelėmis galimybėmis, išmetanti mažai teršalų ir reikalaujanti nedaug sąnaudų.
Dėl puikaus svorio pasiskirstymo ir geometrijos PONSSE WISENT palieka minimalų pėdsaką reljefe ir palengvina važiavimą, netgi tankiomis ir vingiuotomis retinimo trasomis. Galiniai medvežės ratai tiksliai seka priekinius ratus. WISENT tikslumas leidžia operatoriams lengvai išvengti žalos medžiams. Geriausia ergonomika rinkoje palengvina darbą operatoriams, o modernūs varikliai taupo degalus.

ELK

SVORIS 18800 kg
KELIAMOJI GALIA 12000 kg
VARIKLIO GALIA 150 kW
TRAUKOS JĖGA 175 kN

PONSSE ELK yra mažesnio dydžio mašina iš labai plačios dydžių gamos. Dėl kompaktiškos konstrukcijos ji yra labai judri, o jos komponentai yra tokie patys, kaip ir didesnėse mašinose. Dėl to ši medvežė yra galinga ir patvari, pasižyminti dideliu krovumu. Jos variklis, užtikrinantis greitą atsaką, įspūdingas sukimo momentas ir tvirtas krautuvas leidžia dirbti patogiai, operatorius gali mėgautis erdviausia kabina ir ergonomiškiausiais valdymo elementais, kokius tik gali pasiūlyti rinka. PONSSE ELK yra puikus pasirinkimas, kai reikia ekonomiško, tačiau galingo darbinio arkliuko, atliekant daugiausia retinamojo pobūdžio miško kirtimo darbus.

PONSSE ELK 13 tonų krovumo PONSSE ELK yra galingas įrankis, kuris gali atrodyti mažas dėl savo vikrumo. Ekonomiškas variklis ir didelis degalų bakas leidžia rečiau pildyti degalus. Galima drąsiai teigti, kad ELK yra puikus pagalbininkas retinant vietas, kur mašina turi įveikti didelius atstumus. Geriausią mašiną kiekvienam poreikiui, su visame pasaulyje patikrintomis techninėmis sistemomis, galima lengvai išsirinkti iš plataus modelių ir pasirinktinės įrangos asortimento.

BUFFALO

SVORIS 19800 kg
KELIAMOJI GALIA 14000-15000 kg
VARIKLIO GALIA 210 kW
TRAUKOS JĖGA 185 kN

PONSSE BUFFALO yra geriausiai parduodama PONSSE medvežė pasaulyje. Techninės sistemos, patikimumas bet kokiomis sąlygomis ir daugybė pritaikymo galimybių paverčia BUFFALO patikimu pagalbininku, sukurtu patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius. Kai klientai gali rinktis 8 ar 10 ratų važiuoklę, keliamąją galią nuo 14 iki 15 tonų, siekį nuo 7,8 iki 10 metrų, ilgą vežimėlį, „Active Frame“ pakabą, „Active Crane“ gervę ir daug kitų techninių galimybių, tai tikrai galima vadinti orientacija į kliento individualių poreikių tenkinimą.

BUFFALO KING

SVORIS 21100 kg
KELIAMOJI GALIA 18000 kg
VARIKLIO GALIA 210 kW
TRAUKOS JĖGA 190 kN

PONSSE BUFFALO KING yra didžiausia populiariosios BUFFALO modelių serijos mašina. Techninės sistemos, patikimumas bet kokiomis sąlygomis ir daugybė pritaikymo galimybių paverčia BUFFALO KING patikimu pagalbininku, sukurtu patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius. Kai klientai gali rinktis 18 tonų keliamąją galią, siekį nuo 7,8 iki 9,5 metrų, „Active Frame“ pakabą, „Active Crane“ gervę ir daug kitų techninių galimybių, tai tikrai galima vadinti orientacija į kliento individualių poreikių tenkinimą.

ELEPHANT KING

SVORIS 23700 kg
KELIAMOJI GALIA 20000 kg
VARIKLIO GALIA 210 kW
TRAUKOS JĖGA 240 kN

PONSSE Elephant King yra tvirčiausias mūsų medvežis. Kai miškų ūkio mašinos projektuojamos ir gaminamos Suomijoje, galite būti tikri, kad atsižvelgiama į bet kokias klimato sąlygas, nesvarbu, ar tai būtų 50 laipsnių virš, ar žemiau nulio. Patvari pagrindinė konstrukcija yra patikima ir nekelia jokių netikėtumų netgi atliekant sunkiuosius darbus. Technologija, išbandyta ekstremaliomis sąlygomis, garantuoja našumą ir padeda operatoriui išlikti darbingam. Jo galingas variklis, didelė traukiamoji galia ir 20 tonų leistina apkrova – tai garantija, kad mediena bus gabenama efektyviai netgi kalvotose vietovėse ir tolimais atstumais, atliekant mažiau reisų.

ELEPHANT

SVORIS 22800 kg
KELIAMOJI GALIA 18000 kg
VARIKLIO GALIA 210 kW
TRAUKOS JĖGA 220 kN

„PONSSE Elephant“ užima aukštesnę vietą mūsų gaminių asortimente galios, leistinos apkrovos ir našumo požiūriu. Jei reikia pervežti daug medienos vienu kartu, „Elephant“ tam tinka geriausiai. Tolimi atstumai, sudėtingas vietovės reljefas ir statūs šlaitai nekelia jokių problemų, jei naudojate „PONSSE Elephant“. Savo pavadinimą atitinkantis „dramblys“ lengvai atlieka bet kokį darbą tokiomis sąlygomis, kurios yra per sudėtingos daugeliui kitų medvežių.

BISON ACTIVE FRAME

SVORIS 22600 kg
KELIAMOJI GALIA 16000 kg
VARIKLIO GALIA 210 kW
TRAUKOS JĖGA 210 kN

BISON – tai beprecedentės naujos technologijos nuo priekio iki galo. „Mercedes-Benz“ / MTU variklio degalų sąnaudų ir taršos rodikliai optimizuoti taip, kad atitiktų griežčiausius reikalavimus. Tuo pat metu jis naudoja labai mažai degalų. Vietoje įprastinės hidrostatinės transmisijos „Bison“ variklis papildytas CVT transmisija. Tiesiog spauskite akceleratorių ir bepakopė transmisija parinks tinkamiausią pavaros skaičių, todėl važiuojant dideliu greičiu, degalų sąnaudos nepadidėja taip, kaip naudojant hidrostatines sistemas. „Active Crane“ strėlės valdymo sistema paverčia griebtuvą operatoriaus rankos tęsiniu. Ji daro tai, ko norite, lengvai ir be jokių pastangų. Krovimas tampa paprastas kaip vaikų žaidimas. „Bison“ be jokio vargo perveža 16 tonų krovinius iš miško į saugojimo vietas

BISON

PONSSE BISON – greičiausias medvežis pasaulyje. Tai galima užtikrintai pasakyti, nes nė viename kitame medvežyje nėra transmisijos su bepakope transmisija. Kai nebereikia sustoti perjungiant aukšto sūkių dažnio diapazoną į žemo sūkių dažnio diapazoną, darbas bet kokio reljefo vietovėje vyksta daug greičiau. Tiesiog spauskite akceleratorių. Naudojant „Active Frame“ sistemą kaip standartinės įrangos dalį, važiavimas yra kaip niekad sklandus. Ji gerokai sumažina tiek kabinos, tiek vairuotojo siūbavimą. Be to, nuo šiol naudojama naujoji „PONSSE Seat“ – pirmoji sėdynė, specialiai pritaikyta miškų ūkio mašinoms. Visa tai teikia galimybę greitai važiuoti bet kokio reljefo vietovėje. Skirtumas lyginant su įprasta hidrostatine transmisija aiškiai juntamas ir važiuojant ilgus atstumus lygiais paviršiais. Galiausiai, variklio sūkių dažnis išlieka beveik nekintamas nepriklausomai nuo greičio. Savaime suprantama, kad tai turi didelės įtakos degalų sąnaudoms. „Bison“ netaršusis variklis yra labai taupus.

 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!