TANKINTUVAI

LEMKEN tankintuvai suteikia galimybę sutankinti iš karto po arimo. Kadangi tankintuvas traukiamas paskui plūgą, išvengiama drėgmės nuostolių dėl garavimo. Lyginant su atskiru padargo važiavimu vėliau, sutaupoma daug laiko ir lėšų. Taip pat, sutrupinami ant paviršiaus esantys grumstai ir išvengiama papildomų brangiai kainuojančių darbų vėliau.

INTEGRUOTI FixPack TANKINTUVAI

Integruotas FixPack plūgo tankintuvas yra visada sujungtas su plūgu, tiek transportuojant, tiek apsisukant galulaukėse, - tai padeda sutaupyti ir laiko. FixPack gali būti naudojamas su 4-5 korpusų plūgais, maksimalus galimas darbinis plotis iki 2,5 m.

  • Priklausomai nuo dirvožemio tipo FixPack gali būti naudojamas su plastikiniais arba dantytais žiedais, siekiant efektyvaus grumstų susmulkinimo ir dirvos paviršiaus sutankinimo;
  • FixPack slėgis gali būti greitai ir lengvai koreguojamas, kad atitiktų dirvos sąlygas tarp 400 ir 800 kg.

VarioPack TANKINTUVAS

Tankintuvas yra sudarytas iš vienos arba dviejų eilių žiedų,  žiedų diametras yra 700 mm arba 900 mm, žiedų profilis 30 ° arba 45 °, LEMKEN turi  ir gali pasiūlyti tinkamiausią sprendimą bet kuriomis dirvos sąlygomis.

  • Dėka žiedų konstrukcijos VARIOPACK darbinis plotis gali būti lengvai keičiamas ir koreguojamas, papildomai pridedant arba nuimant žiedus. Žiedų forma, profilis ir specialus tvirtinimo sprendimas garantuoja didžiausią patikimumą, ilgaamžiškumą ir minimalų nusidėvėjimą;
  • Tankintuvo sukabinimo „rankovė“ yra pagaminta iš elastingo, grūdinto metalo.
  • Už tankintuvo žiedų sumontuojamas papildomas trupinimo voliukas garantuoja dar geresnį grumstų sutrupinimą ir dirvos paviršiaus sutankinimą.

VOLAI

Volai atlieka svarbų vaidmenį atliekant ražienos skutimą bei paruošiant sėklos guoliavietę tiek tiesioginei sėjai, tiek taikant standartinę sėjos technologiją. Volai yra naudojami dirvos grumstų susmulkinimui, sutankinimui ir dirvos paviršiaus palyginimui.

LEMKEN siūlo platų spektrą volų skirtingoms dirvos sąlygoms, jie yra atsparūs akmenims ir lipniai dirvai, LEMKEN volai tinkamas sprendimas tiek lengvoms, tiek vidutinio sunkumo ar sunkioms dirvoms.

TANKINIMAS

LEMKEN tankintuvai suteikia galimybę sutankinti iš karto po arimo. kadangi tankintuvas traukiamas paskui plūgą, išvengiama drėgmės nuostolių nuo garavimo. Lyginant su atskiru padargo darbu vėliau, sutaupoma daug laiko ir lėšų. Taip pat, tuo pačiu yra sutrupinami ant paviršiaus esantys grumstai, tokiu būdu išvengiama papildomų darbų vėliau. 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!