KULTIVATORIAI

 

Idealus sėklos guolis yra sėkmingo augalų augimo pagrindas, todėl paruoštas dirvožemis turi būti lygus, tvirtas ir nesuspaustas. LEMKEN sėklos guolio ruošimo mašinos garantuoja optimalų dirvos ruošimo agregatų dydžio pasiskirstymą, kad būtų užtikrintas balansas tarp gero drenažo ir optimalaus drėgmės išsaugojimo. Gale sumontuoti volai pasirūpina optimaliu sutankinimu be suspaudimo, taip užtikrindami augalų dygimo efektyvumą. 

 

KORUND

Sėklos guolio paruošimo agregatas KORUND pasižymi ypatingai geru išlyginimu, purenimu ir grumstų trupinimu, o taip pat aukštu paviršiaus padengimo laipsniu. Įvairių pirštų pasirinkimas sukuria pajėgumus, kurie demonstruojami profesionaliame bulvių ir kukurūzų auginime.

  • Korund trumpas ir kompaktiškas dizainas suteikia tinkamą svorio centrą ir tai įgalina naudoti traktorių su mažesne keliamąją galia;
  • Atramos, pagamintos iš spyruoklinio plieno, gali amortizuoti smūgines apkrovas ir tokiu būdu apsaugo traktorių bei agregatą;
  • Norint pasiekti gilesnių dirvos sluoksnių purenimą yra rekomenduojamos agregato darbinės sekcijos su Marathon arba Gamma noragėliais, pleištiniai noragėliai rekomenduojami pasirinkti kai yra siekiama tolygesnio įdirbto dirvos paviršiaus.

SYSTEM KOMPAKTOR

System-Kompaktor yra ideali mašina puraus, gerai sutankinto sėklos guolio vienodame gylyje paruošimui. Tai yra tolygaus augimo ir didelio derliaus pagrindas, ypatingai smulkioms sėkloms, tokioms kaip cukrinių runkelių ir rapso.

  • Sudėtinė agregato kombinacija ir volai užtikrina optimalų žemės įdirbimą ir dirvos sutankinimą;
  • Pleištiniai arba Gamma noragėliai, vamzdiniai arba liesteliniai trupinimo volai, kurie yra sumontuoti prieš ir už noragėlių, gali būti pasirenkami pagal pageidavimus;
  • Į priekyje sumontuotus trupinimo volus žemės padavimas yra reguliuojamas su hidr. lyginimo lenta;
  • System-Kompaktor prikabinami hidr. sulankstomi agregatai su kombinuota ašimi gali būti sujungiami su LEMKEN SOLITAIR sėjamosiomis ir sudaryti žemės dirbimo ir sėjos kombinaciją.

ZIRKON 8, ZIRKON 12

Universalus aktyvių rotorių kultivatorius Zirkon 8 yra skirtas traktoriams, kurių galingumas nuo 60 iki 175 AG. Platus papildomų opcijų pasirinkimas Zirkon 8 leidžia pritaikyti darbui įvariomis sąlygomis. 

Zirkon 12 yra skirtas ariminei ir beariminei žemės dirbimo technologijai. Zirkon 12 rotoriaus peiliai optimaliai paruoš dirvą sėklos guoliavietei esant net ir sudėtingiausioms dirvos sąlygomis, galimas darbinis gylis iki 15 cm. Dirvos paruošimo intensyvumas gali būti koreguojamas priklausomai nuo darbinio greičio, kardano sūkių ir aktyvių rotorių kultivatoriaus transmisijos nustatymo.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!