MULTI SEEDER

Tiksliam visų rūšių sėklų ir trąšų sėjimui
HE-VA Multi-Seeder yra pneumatinė sėjamoji, kurią galima lengvai pritvirtinti prie daugelio skirtingų tipų žemės ūkio mašinų, tokių kaip volai, sėjamosios, skutikai, giluminiai purentuvai ar ekologinės akėčios. Multi-Seeder puikiai tinka įvairių rūšių sėklų paskelidimui, pvz. rapsų, garstyčių, dobilų, žolės ir trąšų bei granulių nuo šliužų. 
Automatinis normos koregavimas
Multi-Seeder siūloma su ant padargo montuojamu greičio radaru ir su elektrine sėklų ritinėlių pavara, tai reiškia, kad norma automatiškai nustatoma atsižvelgiant į greitį.
Sėjimo normą nustato automatinis valdiklis ir pasirenkamais žingsniais jį galima reguliuoti valdymo terminale. Auto-Controller taip pat turi stebėjimo ir aliarmo funkcijas, skirtas ventiliatoriaus darbui ir sėkladėžės lygiui.
Pastovi norma
Multi-Seeder su elektriniu valdikliu užtikrina pastovią ir nuolatinę normą, kuriai įtakos neturi greitis. Jame yra skirtingi dozavimo lygiai, kuriuos galima reguliuoti iš traktoriaus kabinos, tačiau tokiam dozavimui reikalingas fiksuotas darbinis greitis ir jis puikiai tinka žolei.

Sėja ir dirvožemio dirbimas vienu važiavimu
Sėjant rapsą sudaromos optimalios rapsų ir kitų dengiamųjų augalų augimo sąlygos. Sėjant tuo pačiu važiavimu suardomas armens padas ar kiti struktūriniai dirvos pažeidimai, kad šaknys galėtų augti ir vystytis į gilesnius dirvožemio sluoksnius. Tokiu būdu augalai gali laisvai pasiekti maistines medžiagas ir vandenį sausu metu.
Vienu važiavimu galima ne tik pasėti, bet taip pat ir įterpti trąšas bei paskleisti granules nuo šliužų. Rezultatas - laiko taupymas.

Multi-Seeder FZ - bunkeriai skirti trąšoms
Nerūdijančio plieno dugnas reiškia, kad trąšų daroma įtaka metalui yra minimali. Taip pat apačioje esančios grotelės užtikrina, kad trąšų gabalėliai neužstrigs ir tokiu būdu išlaikomas aukštas efektyvumo laipsnis.

Multi-Seeder TWIN - nepriklausomas sėklos normos reguliavimas
Sėklų bunkeris su dviem skyriais ir dviem dozatoriais, leidžiančiais savarankiškai reguliuoti sėklų kiekį tiek iš vieno skyriaus tiek iš kito, todėl puikiai tinka rapsų sėjai, kai tuo pačiu važiavimu reikia paskleisi granules nuo šliužų.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!