KING-ROLLER

Tankinimo volai, kurie kopijuoja reljefą ir užtikrina našumą
 
KING-ROLLER tankinimo volų darbinis plotis - nuo 12,3 m. iki 20,3 m., todėl užtikrinamas ypač efektyvus dirvos tankinimas.
 
Tankinimo volai sukonstruoti taip pat su:
Automatine užrakinimo sistema, užtikrinančia saugų transportavimą
Hidrauline atraminė koja
Atraminiais guoliais visose sekcijose
Radialinėmis padangomis (šiems modeliams: 16,3, 18,3 ir 20,3 m.)
 
King-Roller buvo sukurti atlaikyti dideles darbo apkrovas, todėl yra sunkesni už panašius tankinimo volus, o tai lemia puikų dirvos sutankinimą. HE-VA SAT sistema užtikrina dirvos kopiją per visą volų darbinį plotį.
 
Visos 5 HE-VA King-Roller volų sekcijos yra pakabinamos centre ir todėl gali laisvai judėti viena kitos atžvilgiu. Dėl šios priežasties šis didelis volas gali sekti lauko kontūrus ir vienodai sutankinti dirvą per visą darbinį plotį.
 

CAMBRIDGE ŽIEDAI

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Efektyviam savaiminiam valymui. Apvalus profilis draugiškas sudaigintiems augalams. Puikiai tinka grumstų traiškymui ir dirvos privolavimui - tankinimui.

CROSSKILL ŽIEDAI

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Naudojami dirvos tankinimui bei sėklos guolio paruošimui. Efektyvūs naudojant kartu su lyginimo lenta, taip pat esant labai drėgnom oro sąlygom, nes kas antras išsidėstęs didesnio diametro žiedas neleidžia blokuoti mašinos.

 

STAR ŽIEDAI

Ø450/500 mm; Ø550/600 mm

Naudojami dirvos tankinimui ir sėklos guolio paruošimui, po savęs palieka lengvą gofruotą paviršių. Šie žiedai taip pat rekomenduojami pievų tankinimui.

 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!