SKUTIKAI

LEMKEN siūlo platų kompaktiškų, diskinių ražienos skutiklių ir kultivatorių asortimentą. Pradinis įdirbimas, skirtas suardyti dirvožemio kapiliarus ir paskatinti augalų sudygimą, gali būti atliekamas su kompaktiškais diskiniais
skutikliais HELIODOR ar RUBIN. Gilesniam įdirbimui, kad būtų supurentas suspaustas dirvožemis ir sumaišyti susmulkinti šiaudai, gali būti naudojami kultivatorius KARAT. 

 

DISKINIAI SKUTIKAI

Intensyviam, vienodam organinių medžiagų ir dirvožemio sumaišymą iki maždaug 20 cm gylyje. Didelis skutikų svoris užtikrina įsmigimą į dirvožemį, net ir esant sunkioms sąlygoms, todėl sumažėja drėgmės dėl garavimo nuostoliai. Diskiniai skutikai puikiai tinka sekliam, patikimam ražienos įdirbimui važiuojant dideliu greičiu.

NORAGINIAI SKUTIKAI

Pritaikyti bet kokiam darbiniam gyliui, vienodai gerai tinka ražienai apdirbti per visą paviršių, gilesniems dirvos sluoksniams intensyviai maišyti ir terpei paruošti mulčiuojamam apsėjimui.

NAUJIENA! HIBRIDINIS KULTIVATORIUS

Naujasis LEMKEN Koralin 9 hibridinis kultivatorius apsaugo dirvą nuo korozijos ir padidina jos gebėjimą sulaikyti vandenį. Šis kultivatorius – tai diskinių ir noraginių skutikų privalumų komplektas, puikiai tinkantis viso pločio, itin, paviršiniam žemės dirbimui. Tokiu būdu apsaugoma dirva ir jūs galite tikėtis optimalių savo darbo rezultatų.

SUKABINIMO SISTEMA 

GIGANT sistemos siūlo unikalią galimybę panaudoti skirtingus LEMKEN agregatus su viena važiuoklės ašimi. Šias sistemas galima naudoti diskinių skutiklių HELIODOR ir RUBIN bei germinatoriaus SYSTEM-KOMPAKTOR darbinių sekcijų sumontavimui, priklausomai nuo to, kokio pobūdžio darbas turi būti atliktas. Šis universalus sprendimas padeda sutaupyti išlaidas važiuoklei, stabdžių sistemoms, hidr. sulankstymo jungtims.