KOMBINUOTOS SĖJAMOSIOS

COMPACT-SOLITAIR


Nesvarbu, ar dirbate žemę įprastu, ar tausojamuoju būdu, Compact-Solitair kombinuotą sėjamąją visada verta rinktis. Šie padargai yra tikslūs ir efektyvūs, o platus modelių pasirinkimas garantuoja, kad jūs optimaliai dirbsite bet kokio tipo dirvoje!

COMPACT-SOLITAIR 9 H

GREITAI IR EFEKTYVIAI

Taikant modernią sėjamosios technologiją, sėjos efektyvumas tampa vis svarbesnis, tačiau nereikia pamiršti ir gero atkūrimo ir optimalaus sėklų išdėstymo kriterijų. Be to, sėjos junginiai turi būti universalūs – tinkami naudoti tiek mulčiuojant, tiek sėjant įprastu būdu. LEMKEN Compact-Solitair 9 maksimaliai atitinka visus šiuos reikalavimus.
 

COMPACT-SOLITAIR 9HD 

NAUJIENA SĖJIMO IR TRĘŠIMO SRITYJE
 
Sėjos kombainų, gebančių tiksliai barstyti trąšas ir sėti rapsus bei javus, paklausa nuolat didėja. Būtent todėl LEMKEN siūlo Compact-Solitair modelius su diskais, kurių darbinis plotis nuo 4 iki 6 metrų, ir integruota pošakninio tręšimo įranga. Juos naudojant, pagreitinamas javų daigų vystymasis tiek naudojant įprastinį, tiek tausojamąjį žemės dirbimo būdą, todėl gaunamas didesnis derlius, ypač vasarinių javų regionuose, kur vegetacijos laikotarpis yra trumpas.

COMPACT-SOLITAIR 9 Z IR KK 

TIKSLIAI SUDERINTAS ŽEMĖS DIRBIMO INTENSYVUMAS
 
Compact-Solitair 9 KK ir 9 Z sėjos kombainas su Zirkon 12 rotacinėmis akėčiomis geriausiai tinka efektyviai sėti netgi pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis.
  • Dirvai optimaliai įdirbti galima atskirai nustatyti svarbiausius parametrus, tokius kaip darbinis gylis, virbų padėtis ir važiavimo greitis.
  • Naudojant Zirkon 12 rotacines akėčias, optimaliai paruošiamas daigynas, esant praktiškai bet kokioms dirvos sąlygoms tiek įprastiniu, tiek tausojamuoju dirbimo būdu.
  • Darbinis gylis tiksliai išlaikomas dėl rotacinių akėčių tankinimo volo su ratu, kuris atkartoja dirvos kontūrus.
  • Standartinė trijų taškų pakabinimo sistema teikia galimybę atkabinti noragėlių strypą ir pakabinti kukurūzų sėjamąją. Dėl lankstaus pritaikomumo šis sėjos kombainas yra universalus ir jį galima naudoti tiek javams, tiek kukurūzams sėti.
  • Darbinis plotis gali būti 3 ir 4 metrų (9 Z) bei 6 metrų (9 KK).

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!