SWING-ROLLER

Tankinimo volai galingiems traktoriams
Swing-Roller yra platūs, bet tuo pačiu ir kompaktiški volai, kuriuos nepaisant jų dydžio, paprasta ir patogu eksploatuoti. Šie volai skirti darbui dideliuose ūkiuose ir jiems reikia daugiau nei 145 AG traktoriaus. 

Tankinimo volai yra 5 sekcijų, kurios visos yra pakabinamos centre, o tai užtikrina laisvą judėjimą ir padaro kiekvieną sekciją nepriklausomą nuo kitų. Volai yra kompaktiški ir žemi, todėl dirbant lauke jie yra saugūs ir stabilūs.

Vienodas sutankinimas per visą darbinį plotį
Swing-Roller yra su integruota HE-VA SAT-System, kuri perduoda svorį nuo volų centro į šonines dalis, taip užtikrindama, kad volas gali sekti lauko kontūrus. Rezultatas yra visiškai vienodas dirvožemio tankinimas per visą mašinos plotį.

 

CAMBRIDGE ŽIEDAI

Ø450 mm; Ø510 mm; Ø560 mm; Ø620 mm

Efektyviam savaiminiam valymui. Apvalus profilis draugiškas sudaigintiems augalams. Puikiai tinka grumstų traiškymui ir dirvos privolavimui - tankinimui.

CROSSKILL ŽIEDAI

Ø485-530 mm; Ø550-600 mm
 
Naudojami dirvos tankinimui bei sėklos guolio paruošimui. Efektyvūs naudojant kartu su lyginimo lenta, taip pat esant labai drėgnom oro sąlygom, nes kas antras išsidėstęs didesnio diametro žiedas neleidžia blokuoti mašinos.

 

STAR ŽIEDAI

Ø450/500 mm; Ø550/600 mm

Naudojami dirvos tankinimui ir sėklos guolio paruošimui, po savęs palieka lengvą gofruotą paviršių. Šie žiedai taip pat rekomenduojami pievų tankinimui.

 

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!