TRĄŠŲ BARSTYTUVAI

MASCHIO GASPARDO siūlo platų asortimentą vieno ir dviejų diskų, mechaninių ir elektrinių išcentrinių barstytuvų. Konstrukcijos paprastumas, medžiagų kokybė ir dėmesys detalėms daro šias mašinas itin efektyvias. Ši įranga visiškai patenkina pačius įvairiausius poreikius – nuo mažų iki didesnių įmonių, kurioms reikalinga labai specializuota įranga, tiksli ir galinti valdyti didelius plotus.

VIENO DISKO TRĄŠŲ BARSTYTUVAI

MASCHIO GASPARDO viendiskiai išcentriniai trąšų barstytuvai buvo sukurti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus naudojimo patogumas ir universalumas, leidžiantys skleisti įvairių tipų produktus. Dėka mažų gabaritų, leidžia juos sujungti su mažos galios traktoriais, galima tręšti net tarpueilius, kaip pavyzdžiui, vynuogynus ir sodus.

DVIEJŲ DISKŲ TRĄŠŲ BARSTYTUVAI

MASCHIO GASPARDO dvidiskiai išcentriniai trąšų barstytuvai buvo specialiai sukurti siekiant pasiūlyti geriausią kompromisą tarp mažų eksploatavimo išlaidų ir didelio bei tikslaus paskirstymo. Mechaniniai reguliavimai leidžia greitai ir lengvai atlikti nustatymo operacijas lauke, o tai garantuoja efektyvų kalibravimą, kuris leidžia dirbti vidutiniuose ir dideliuose plotuose iki 36 metrų barstymo pločio.

TRĄŠŲ BARSTYTUVAI PRIMO

PRIMO yra tikslus MASCHIO GASPARDO barstytuvas, pasižymintis dideliu barstymo našumu, intuityviu reguliavimu ir reikalauja mažai priežiūros. Labai universali mašina su didele apkrova iki 4450 L ir barstymo pločiu iki 36 m. Naudojant programėlę MY MASCHIO GASPARDO APP, barstytuvą galima sukalibruoti per kelias minutes, palengvinant kasdienį darbą. PRIMO EW ISOTRONIC visiškai įgyvendina tiksliojo ūkininkavimo ISOBUS funkcionalumą: sekcijų valdymą ir kintamą normą.