KORALIN 9 HIBRIDINIS KULTIVATORIUS

Naujasis LEMKEN Koralin 9 hibridinis kultivatorius apsaugo dirvą nuo korozijos ir padidina jos gebėjimą sulaikyti vandenį. Šis kultivatorius – tai diskinių ir noraginių skutikų privalumų komplektas, puikiai tinkantis viso pločio, itin, paviršiniam žemės dirbimui. Tokiu būdu apsaugoma dirva ir jūs galite tikėtis optimalių savo darbo rezultatų.

ATLIEKA KELIS DARBUS VIENU METU

Auginant tarpines kultūras, atgaivinama dirva ir efektyviai sumažinama dirvos erozija, kurią sukelia vanduo ir vėjas, ypač tose srityse, kurios linkusios į eroziją. Atliekant paviršinį viso pločio darbą kultivatoriumi KORALIN 9, pavasarį patikimai pakertamos tarpinės kultūros. Didžioji drėgmės dalis lieka dirvoje, nes po to jos nebeima iš jos vandens. 

Iškart po derliaus nuėmimo pats laikas paruošti pagrindą, iš kurio galės optimaliai augti kiti pasėliai. KORALIN 9 pjauna ražieną tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi per visą darbinį plotį greitam mikrobiologiniam skaidymui palengvinti. Tuo pat metu jis labai negiliai įterpia derliaus likučius. Taip palengvinamas tolygus piktžolių bei savaime įsisėjančių augalų sėklų sudygimas ir tuo pačiu sumažinamas išgaravimas, tad vanduo išlieka dirvoje tarpinėms kultūroms augti. 

KORALIN 9 taip pat puikiai tinka ražienai apdirbti antruoju akėjimu. Išaugę savaime įsisėjantys augalai ir rapsai pakertami nedideliame gylyje ir tolygiai paskirstomi dirvoje optimaliam natūraliam skaidymuisi palengvinti. Galiniai akėčių virbalai iškelia į paviršių smulkesnes šaknis. Dėl to savaime įsisėjantys augalai, rapsai ir piktžolės sudžiūsta ir yra efektyviai sunaikinamos. Užsikimšimo pavojus yra mažesnis dėl išmanaus horizontalia ir vertikalia kryptimi veikiančių žemės dirbimo segmentų paskirstymo. Priekiniai diskai palengvina noragų įsiskverbimą į dirvą – taip sumažinami traktoriaus traukiamosios galios reikalavimai. 

HIBRIDINIS KULTIVATORIUS

Žemės ūkis – nuolat kintanti sritis, kurioje kaskart reikia prisitaikyti prie naujų iššūkių. Pastaraisiais metais vyravusios sausros paveikė dirvą ir vanduo virsta vis svarbesniu ištekliumi, todėl dar svarbiau tapo atrasti naujas tvariosios žemdirbystės alternatyvas   bei sprendimus. Vienas jų - KORALIN 9!

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!